Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.04.2026 | Deportivo Merlo - Comunicaciones | 2 : 0 |
| 05.07.2025 | Comunicaciones - Deportivo Merlo | 1 : 2 |
| 15.02.2025 | Deportivo Merlo - Comunicaciones | 0 : 2 |
| 06.07.2024 | Comunicaciones - Deportivo Merlo | 2 : 0 |
| 17.02.2024 | Deportivo Merlo - Comunicaciones | 0 : 0 |
| 24.06.2023 | Deportivo Merlo - Comunicaciones | 1 : 1 |
| 25.02.2023 | Comunicaciones - Deportivo Merlo | 1 : 1 |
| 09.07.2022 | Comunicaciones - Deportivo Merlo | 3 : 2 |
| 12.03.2022 | Deportivo Merlo - Comunicaciones | 0 : 1 |
| 17.07.2021 | Deportivo Merlo - Comunicaciones | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Comunicaciones - Deportivo Merlo | 1 - 0 | W |
| 26.08.2026 | Deportivo Camioneros - Comunicaciones | 2 - 0 | L |
| 21.08.2026 | Comunicaciones - Sportivo Italiano | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | San Martín Burzaco - Comunicaciones | 0 - 0 | D |
| 07.08.2026 | Comunicaciones - Villa San Carlos | 0 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Comunicaciones - Deportivo Merlo | 1 - 0 | L |
| 26.08.2026 | Deportivo Merlo - Dock Sud | 1 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Ituzaingó - Deportivo Merlo | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Deportivo Camioneros - Deportivo Merlo | 0 - 0 | D |
| 08.08.2026 | Deportivo Merlo - Sportivo Italiano | 0 - 4 | L |
Предстоящата среща между Comunicaciones и Deportivo Merlo е насрочена за 31.08.2026 22:00 в Primera B Metropolitana. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Comunicaciones е на позиция 11 с 43 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 9 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 31:28. Записаната форма е LWDLD. Deportivo Merlo е на позиция 14 с 39 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 10 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 33:41. Записаната форма е LDDLD.
Comunicaciones има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLDLWDWL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Deportivo Merlo има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDLDLDWDL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Comunicaciones има 5 победи, равенствата са 3, а Deportivo Merlo има 2 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Над 1.5 гола — 40%; Над 1.5 гола първо полувреме — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Comunicaciones -0.25 / Deportivo Merlo +0.25 подкрепя Comunicaciones със средна промяна 2.71 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Comunicaciones като домакин е изчислен от 15 мача. Средно отборът получава 2.80 жълти, 0.20 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 60.0%, 26.7% и 6.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 30 от 30 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Deportivo Merlo като гост е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 3.07 жълти, 0.14 червени и 3.21 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 57.1%, 35.7% и 21.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 27 от 29 завършени мача (93.1% покритие).
Срещата между Comunicaciones и Deportivo Merlo завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Comunicaciones като домакин беше изчислен от 15 мача със средно 2.8 жълти, 0.2 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Comunicaciones получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 6.7%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Merlo като гост беше изчислен от 14 мача със средно 3.07 жълти, 0.14 червени и 3.21 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Merlo получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.21 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 21.4%, а червен картон в 14.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Comunicaciones с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.71 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.