Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.04.2026 | Argentino Quilmes - Deportivo Camioneros | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Defensores Unidos - Deportivo Camioneros | 0 - 0 | D |
| 26.08.2026 | Deportivo Camioneros - Comunicaciones | 2 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Dock Sud - Deportivo Camioneros | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Deportivo Camioneros - Deportivo Merlo | 0 - 0 | D |
| 07.08.2026 | Ituzaingó - Deportivo Camioneros | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Argentino Quilmes - Sportivo Italiano | 0 - 2 | L |
| 25.08.2026 | San Martín Burzaco - Argentino Quilmes | 3 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Argentino Quilmes - Villa San Carlos | 0 - 2 | L |
| 16.08.2026 | Liniers - Argentino Quilmes | 0 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Argentino Quilmes - Real Pilar | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Deportivo Camioneros и Argentino Quilmes е насрочена за 06.09.2026 16:00 в Primera B Metropolitana. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Deportivo Camioneros е на позиция 4 с 60 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 9 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 34:18. Записаната форма е DWDDW. Argentino Quilmes е на позиция 16 с 37 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 12 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 25:28. Записаната форма е LLLWD.
Deportivo Camioneros има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDDWDWWWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Argentino Quilmes има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWDDDDWL. Средните стойности са 0.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 1 директни срещи Deportivo Camioneros има 0 победи, равенствата са 1, а Argentino Quilmes има 0 победи. Средният общ брой голове е 0. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 30%; Над 1.5 гола първо полувреме — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Argentino Quilmes чрез Away +0.25. По-новото нормализирано движение за двойката Deportivo Camioneros -0.25 / Argentino Quilmes +0.25 подкрепя Argentino Quilmes със средна промяна 3.60 процентни пункта при 3 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.
Дисциплинарният профил на Deportivo Camioneros като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.27 червени и 3.27 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 63.6%, 63.6%, 54.5% и 27.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 27.3%. Данните за сезона са налични за 25 от 32 завършени мача (78.1% покритие). Дисциплинарният профил на Argentino Quilmes като гост е изчислен от 15 мача. Средно отборът получава 2.87 жълти, 0.07 червени и 2.93 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 53.3%, 26.7% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 6.7%. Данните за сезона са налични за 29 от 31 завършени мача (93.5% покритие).
Срещата между Deportivo Camioneros и Argentino Quilmes завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Camioneros като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 3 жълти, 0.27 червени и 3.27 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Camioneros получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.27 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 63.6%, 5+ в 27.3%, а червен картон в 27.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Argentino Quilmes като гост беше изчислен от 15 мача със средно 2.87 жълти, 0.07 червени и 2.93 общо картона на мач. В този двубой Argentino Quilmes получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.07 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 53.3%, 5+ в 20%, а червен картон в 6.7% от мачовете.
От 5 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.