📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W D L W
0
🏟
✔ Краен резултат
1
1
Жълти картони
0
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
2
3
🟢 Dock Sud 🟡 Равенства Comunicaciones 🔴
Дата Мач Резултат
26.04.2026 Comunicaciones - Dock Sud 2 : 0
29.06.2025 Dock Sud - Comunicaciones 0 : 0
09.02.2025 Comunicaciones - Dock Sud 2 : 1
07.10.2024 Dock Sud - Comunicaciones 0 : 1
18.05.2024 Comunicaciones - Dock Sud 1 : 2
25.09.2023 Dock Sud - Comunicaciones 1 : 1
20.05.2023 Comunicaciones - Dock Sud 0 : 1
03.10.2022 Dock Sud - Comunicaciones 2 : 0
04.06.2022 Comunicaciones - Dock Sud 1 : 2

🗓 Последни мачове: Dock Sud

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Ituzaingó - Dock Sud 0 - 2 W
26.08.2026 Deportivo Merlo - Dock Sud 1 - 2 W
23.08.2026 Dock Sud - Deportivo Camioneros 2 - 2 D
15.08.2026 Sportivo Italiano - Dock Sud 4 - 0 L
09.08.2026 Dock Sud - San Martín Burzaco 4 - 1 W

📆 Последни мачове: Comunicaciones

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Comunicaciones - Deportivo Merlo 1 - 0 W
26.08.2026 Deportivo Camioneros - Comunicaciones 2 - 0 L
21.08.2026 Comunicaciones - Sportivo Italiano 1 - 0 W
15.08.2026 San Martín Burzaco - Comunicaciones 0 - 0 D
07.08.2026 Comunicaciones - Villa San Carlos 0 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dock Sud и Comunicaciones е насрочена за 06.09.2026 16:00 в Primera B Metropolitana. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Dock Sud е на позиция 11 с 43 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 12 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 28:26. Записаната форма е WWDLW. Comunicaciones е на позиция 9 с 46 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 9 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 31:28. Записаната форма е WLWDL.

Последни резултати

Dock Sud има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLWDDWDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Comunicaciones има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDLDLWDW. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Dock Sud има 4 победи, равенствата са 2, а Comunicaciones има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.89. Двата отбора са отбелязали в 44.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Dock Sud -1 / Comunicaciones +1 подкрепя Dock Sud със средна промяна 1.53 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Dock Sud като домакин е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 2.71 жълти, 0.14 червени и 2.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 78.6%, 50.0%, 35.7% и 21.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 28 от 32 завършени мача (87.5% покритие). Дисциплинарният профил на Comunicaciones като гост е изчислен от 15 мача. Средно отборът получава 2.93 жълти, 0.13 червени и 3.07 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 60.0%, 40.0% и 13.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 13.3%. Данните за сезона са налични за 31 от 31 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 16:02:21 · Заключен: 2026-09-06 18:04:12

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dock Sud и Comunicaciones завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 1.89 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Dock Sud като домакин беше изчислен от 14 мача със средно 2.71 жълти, 0.14 червени и 2.86 общо картона на мач. В този двубой Dock Sud получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.86 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 21.4%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Comunicaciones като гост беше изчислен от 15 мача със средно 2.93 жълти, 0.13 червени и 3.07 общо картона на мач. В този двубой Comunicaciones получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3.07 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 13.3%, а червен картон в 13.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Dock Sud с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 1.53 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 21:03:18
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.