Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.04.2026 | Talleres Remedios - Real Pilar | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Deportivo Laferrere - Real Pilar | 1 - 1 | D |
| 25.08.2026 | Real Pilar - Brown DE Adrogue | 2 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Deportivo Armenio - Real Pilar | 0 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Real Pilar - Flandria | 0 - 0 | D |
| 08.08.2026 | Argentino Quilmes - Real Pilar | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Talleres Remedios - UAI Urquiza | 1 - 0 | W |
| 25.08.2026 | Villa Dalmine - Talleres Remedios | 0 - 0 | D |
| 22.08.2026 | Talleres Remedios - Excursionistas | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Arsenal Sarandi - Talleres Remedios | 0 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Talleres Remedios - Argentino de Merlo | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между Real Pilar и Talleres Remedios е насрочена за 05.09.2026 18:00 в Primera B Metropolitana. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Real Pilar е на позиция 7 с 52 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 7 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 33:31. Записаната форма е DWWDD. Talleres Remedios е на позиция 5 с 60 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 15 победи, 8 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 31:13. Записаната форма е WDLWL.
Real Pilar има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWDDWWLLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Talleres Remedios има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWLDWWLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 1 директни срещи Real Pilar има 0 победи, равенствата са 1, а Talleres Remedios има 0 победи. Средният общ брой голове е 0. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 40%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Real Pilar -0.75 / Talleres Remedios +0.75 подкрепя Talleres Remedios със средна промяна 5.50 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Real Pilar като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.18 жълти, 0.18 червени и 2.36 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 72.7%, 45.5%, 9.1% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 18.2%. Данните за сезона са налични за 26 от 29 завършени мача (89.7% покритие). Дисциплинарният профил на Talleres Remedios като гост е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 2.85 жълти, 0.15 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 76.9%, 53.8%, 30.8% и 15.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 15.4%. Данните за сезона са налични за 29 от 30 завършени мача (96.7% покритие).
Срещата между Real Pilar и Talleres Remedios завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Talleres Remedios с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 5.5 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.