📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟
✔ Краен резултат
1
W L W D D
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
5
4
🟢 Sportivo Italiano 🟡 Равенства Flandria 🔴
Дата Мач Резултат
25.04.2026 Flandria - Sportivo Italiano 0 : 0
28.06.2025 Sportivo Italiano - Flandria 0 : 2
08.02.2025 Flandria - Sportivo Italiano 1 : 1
19.10.2024 Flandria - Sportivo Italiano 1 : 1
02.06.2024 Sportivo Italiano - Flandria 0 : 1
13.11.2015 Sportivo Italiano - Flandria 0 : 2
27.06.2015 Flandria - Sportivo Italiano 1 : 0
22.02.2012 Sportivo Italiano - Flandria 0 : 0
07.09.2011 Flandria - Sportivo Italiano 0 : 0

🗓 Последни мачове: Sportivo Italiano

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Argentino Quilmes - Sportivo Italiano 0 - 2 W
25.08.2026 Sportivo Italiano - Defensores Unidos 0 - 2 L
21.08.2026 Comunicaciones - Sportivo Italiano 1 - 0 L
15.08.2026 Sportivo Italiano - Dock Sud 4 - 0 W
08.08.2026 Deportivo Merlo - Sportivo Italiano 0 - 4 W

📆 Последни мачове: Flandria

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Flandria - San Martín Burzaco 2 - 0 W
25.08.2026 Villa San Carlos - Flandria 3 - 2 L
22.08.2026 Flandria - Liniers 1 - 0 W
15.08.2026 Real Pilar - Flandria 0 - 0 D
08.08.2026 Flandria - UAI Urquiza 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Sportivo Italiano и Flandria е насрочена за 05.09.2026 18:00 в Primera B Metropolitana. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Sportivo Italiano е на позиция 6 с 55 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 10 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 28:22. Записаната форма е WLLWW. Flandria е на позиция 18 с 35 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 15 загуби. Головата разлика е 22:35. Записаната форма е WLWDD.

Последни резултати

Sportivo Italiano има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWWDDWWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Flandria има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDDLDLWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Sportivo Italiano има 0 победи, равенствата са 5, а Flandria има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.11. Двата отбора са отбелязали в 22.2% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Sportivo Italiano -0.25 / Flandria +0.25 подкрепя Flandria със средна промяна 3.64 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Sportivo Italiano като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 2.46 жълти, 0.00 червени и 2.46 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 69.2%, 38.5%, 23.1% и 15.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 27 от 30 завършени мача (90.0% покритие). Дисциплинарният профил на Flandria като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.08 жълти, 0.25 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 33.3%, 8.3% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 26 от 31 завършени мача (83.9% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:05 · Заключен: 2026-09-05 20:04:14

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Sportivo Italiano и Flandria завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 9 директни срещи е 1.11 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Sportivo Italiano като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 2.46 жълти, 0 червени и 2.46 общо картона на мач. В този двубой Sportivo Italiano получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.46 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 38.5%, 5+ в 15.4%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Flandria като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.08 жълти, 0.25 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Flandria получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 25% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sportivo Italiano с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 3.64 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 22:32:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.