Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.04.2026 | Argentino de Merlo - UAI Urquiza | 0 : 1 |
| 19.07.2025 | UAI Urquiza - Argentino de Merlo | 0 : 0 |
| 01.03.2025 | Argentino de Merlo - UAI Urquiza | 0 : 0 |
| 04.11.2024 | UAI Urquiza - Argentino de Merlo | 1 : 4 |
| 16.06.2024 | Argentino de Merlo - UAI Urquiza | 3 : 2 |
| 19.08.2023 | UAI Urquiza - Argentino de Merlo | 2 : 3 |
| 15.04.2023 | Argentino de Merlo - UAI Urquiza | 0 : 1 |
| 27.04.2013 | UAI Urquiza - Argentino de Merlo | 1 : 0 |
| 04.11.2012 | Argentino de Merlo - UAI Urquiza | 0 : 1 |
| 10.03.2012 | UAI Urquiza - Argentino de Merlo | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Talleres Remedios - UAI Urquiza | 1 - 0 | L |
| 25.08.2026 | UAI Urquiza - Deportivo Laferrere | 0 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Brown DE Adrogue - UAI Urquiza | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | UAI Urquiza - Deportivo Armenio | 0 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Flandria - UAI Urquiza | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Argentino de Merlo - Villa Dalmine | 0 - 0 | D |
| 25.08.2026 | Excursionistas - Argentino de Merlo | 2 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Argentino de Merlo - Arsenal Sarandi | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Argentino de Merlo - Ituzaingó | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Talleres Remedios - Argentino de Merlo | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между UAI Urquiza и Argentino de Merlo е насрочена за 06.09.2026 18:00 в Primera B Metropolitana. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
UAI Urquiza е на позиция 21 с 28 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 17 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 13:23. Записаната форма е LLDLD. Argentino de Merlo е на позиция 12 с 41 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 8 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 27:28. Записаната форма е DLDDW.
UAI Urquiza има 0 победи, 6 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLDDDLDD. Средните стойности са 0.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 0%. Argentino de Merlo има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDDWLLDLW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи UAI Urquiza има 4 победи, равенствата са 3, а Argentino de Merlo има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.90. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка UAI Urquiza 0 / Argentino de Merlo 0 подкрепя UAI Urquiza със средна промяна 1.42 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на UAI Urquiza като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.17 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 58.3%, 33.3% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 24 от 29 завършени мача (82.8% покритие). Дисциплинарният профил на Argentino de Merlo като гост е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 3.54 жълти, 0.00 червени и 3.54 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 84.6%, 84.6%, 38.5% и 30.8% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 28 от 31 завършени мача (90.3% покритие).
Срещата между UAI Urquiza и Argentino de Merlo завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.9 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на UAI Urquiza като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2.67 жълти, 0.17 червени и 2.83 общо картона на мач. В този двубой UAI Urquiza получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.83 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 58.3%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Argentino de Merlo като гост беше изчислен от 13 мача със средно 3.54 жълти, 0 червени и 3.54 общо картона на мач. В този двубой Argentino de Merlo получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.54 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 84.6%, 5+ в 30.8%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше UAI Urquiza с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.42 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.