Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.04.2026 | Arsenal Sarandi - Villa Dalmine | 1 : 1 |
| 30.03.2019 | Villa Dalmine - Arsenal Sarandi | 1 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Argentino de Merlo - Villa Dalmine | 0 - 0 | D |
| 25.08.2026 | Villa Dalmine - Talleres Remedios | 0 - 0 | D |
| 21.08.2026 | Deportivo Laferrere - Villa Dalmine | 0 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Villa Dalmine - Brown DE Adrogue | 1 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Deportivo Armenio - Villa Dalmine | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Arsenal Sarandi - Excursionistas | 3 - 0 | W |
| 25.08.2026 | Arsenal Sarandi - Ituzaingó | 2 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Argentino de Merlo - Arsenal Sarandi | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Arsenal Sarandi - Talleres Remedios | 0 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Deportivo Laferrere - Arsenal Sarandi | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Villa Dalmine и Arsenal Sarandi е насрочена за 05.09.2026 18:00 в Primera B Metropolitana. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Villa Dalmine е на позиция 4 с 60 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 10 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 32:15. Записаната форма е DDWWL. Arsenal Sarandi е на позиция 2 с 60 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 10 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 38:20. Записаната форма е WWDLD.
Villa Dalmine има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWLWDDDW. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 0.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Arsenal Sarandi има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLDDDWLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 2 директни срещи Villa Dalmine има 0 победи, равенствата са 1, а Arsenal Sarandi има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Над 1.5 гола първо полувреме — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Villa Dalmine 0 / Arsenal Sarandi 0 подкрепя Villa Dalmine със средна промяна 2.71 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Villa Dalmine като домакин е изчислен от 15 мача. Средно отборът получава 2.27 жълти, 0.13 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 86.7%, 33.3%, 13.3% и 6.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 13.3%. Данните за сезона са налични за 32 от 33 завършени мача (97.0% покритие). Дисциплинарният профил на Arsenal Sarandi като гост е изчислен от 15 мача. Средно отборът получава 3.60 жълти, 0.20 червени и 3.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 86.7%, 80.0%, 60.0% и 26.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 32 от 32 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Villa Dalmine и Arsenal Sarandi завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Villa Dalmine като домакин беше изчислен от 15 мача със средно 2.27 жълти, 0.13 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой Villa Dalmine получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 6.7%, а червен картон в 13.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Arsenal Sarandi като гост беше изчислен от 15 мача със средно 3.6 жълти, 0.2 червени и 3.8 общо картона на мач. В този двубой Arsenal Sarandi получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.8 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 80%, 5+ в 26.7%, а червен картон в 20% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Villa Dalmine с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.71 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 5 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.