Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.04.2026 | Brown DE Adrogue - Villa San Carlos | 2 : 1 |
| 09.08.2025 | Brown DE Adrogue - Villa San Carlos | 1 : 0 |
| 23.03.2025 | Villa San Carlos - Brown DE Adrogue | 2 : 1 |
| 17.10.2015 | Brown DE Adrogue - Villa San Carlos | 1 : 0 |
| 08.06.2015 | Villa San Carlos - Brown DE Adrogue | 1 : 0 |
| 12.04.2014 | Brown DE Adrogue - Villa San Carlos | 2 : 1 |
| 15.10.2013 | Villa San Carlos - Brown DE Adrogue | 1 : 2 |
| 08.12.2012 | Brown DE Adrogue - Villa San Carlos | 0 : 1 |
| 05.08.2012 | Villa San Carlos - Brown DE Adrogue | 2 : 2 |
| 03.04.2012 | Brown DE Adrogue - Villa San Carlos | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Deportivo Armenio - Villa San Carlos | 1 - 0 | L |
| 25.08.2026 | Villa San Carlos - Flandria | 3 - 2 | W |
| 23.08.2026 | Argentino Quilmes - Villa San Carlos | 0 - 2 | W |
| 16.08.2026 | Villa San Carlos - Defensores Unidos | 1 - 0 | W |
| 07.08.2026 | Comunicaciones - Villa San Carlos | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Brown DE Adrogue - Liniers | 1 - 1 | D |
| 25.08.2026 | Real Pilar - Brown DE Adrogue | 2 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Brown DE Adrogue - UAI Urquiza | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Villa Dalmine - Brown DE Adrogue | 1 - 0 | L |
| 08.08.2026 | Brown DE Adrogue - Excursionistas | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между Villa San Carlos и Brown DE Adrogue е насрочена за 06.09.2026 18:00 в Primera B Metropolitana. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Villa San Carlos е на позиция 15 с 38 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 11 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 27:35. Записаната форма е LWWWW. Brown DE Adrogue е на позиция 20 с 33 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 10 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 18:30. Записаната форма е DLDLW.
Villa San Carlos има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWDWLLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Brown DE Adrogue има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDLWDWLLD. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
В последните 10 директни срещи Villa San Carlos има 3 победи, равенствата са 2, а Brown DE Adrogue има 5 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Villa San Carlos -1 / Brown DE Adrogue +1 подкрепя Villa San Carlos със средна промяна 4.72 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Villa San Carlos като домакин е изчислен от 16 мача. Средно отборът получава 2.94 жълти, 0.06 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 62.5%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 6.3%. Данните за сезона са налични за 30 от 32 завършени мача (93.8% покритие). Дисциплинарният профил на Brown DE Adrogue като гост е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 2.93 жълти, 0.07 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 42.9%, 35.7% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 7.1%. Данните за сезона са налични за 25 от 29 завършени мача (86.2% покритие).
Срещата между Villa San Carlos и Brown DE Adrogue завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Villa San Carlos като домакин беше изчислен от 16 мача със средно 2.94 жълти, 0.06 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Villa San Carlos получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 62.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 6.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Brown DE Adrogue като гост беше изчислен от 14 мача със средно 2.93 жълти, 0.07 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Brown DE Adrogue получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 7.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Villa San Carlos с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 4.72 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.