📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L D D W
1
🏟
✔ Краен резултат
2
4
Жълти картони
3
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
2
5
🟢 Liniers 🟡 Равенства Argentino de Merlo 🔴
Дата Мач Резултат
09.05.2026 Argentino de Merlo - Liniers 0 : 1
20.09.2025 Argentino de Merlo - Liniers 5 : 1
04.05.2025 Liniers - Argentino de Merlo 1 : 3
14.09.2024 Liniers - Argentino de Merlo 1 : 1
27.04.2024 Argentino de Merlo - Liniers 1 : 0
04.09.2022 Argentino de Merlo - Liniers 3 : 2
29.04.2022 Liniers - Argentino de Merlo 1 : 0
19.03.2019 Liniers - Argentino de Merlo 2 : 0
13.10.2018 Argentino de Merlo - Liniers 1 : 1
14.04.2018 Liniers - Argentino de Merlo 0 : 1

🗓 Последни мачове: Liniers

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Liniers - Ituzaingó 2 - 0 W
24.10.2026 Real Pilar - Liniers 2 - 1 L
17.10.2026 Liniers - UAI Urquiza 1 - 1 D
10.10.2026 Villa Dalmine - Liniers 1 - 1 D
03.10.2026 Liniers - Excursionistas 1 - 0 W

📆 Последни мачове: Argentino de Merlo

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Dock Sud - Argentino de Merlo 1 - 2 W
24.10.2026 Argentino de Merlo - Deportivo Merlo 1 - 0 W
17.10.2026 Deportivo Camioneros - Argentino de Merlo 3 - 2 L
11.10.2026 Argentino de Merlo - Sportivo Italiano 1 - 2 L
03.10.2026 San Martín Burzaco - Argentino de Merlo 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Liniers и Argentino de Merlo е насрочена за 20.09.2026 18:00 в Primera B Metropolitana. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Liniers е на позиция 15 с 40 точки след 35 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 13 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 29:35. Записаната форма е WDDWL. Argentino de Merlo е на позиция 13 с 41 точки след 35 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 11 равенства и 14 загуби. Головата разлика е 30:35. Записаната форма е LLDLD.

Последни резултати

Liniers има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWLLWDDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Argentino de Merlo има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLDDWLLD. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Liniers има 3 победи, равенствата са 2, а Argentino de Merlo има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Liniers -0.25 / Argentino de Merlo +0.25 подкрепя Argentino de Merlo със средна промяна 1.53 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Liniers като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 3.38 жълти, 0.31 червени и 3.69 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 92.3%, 84.6%, 46.2% и 38.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 30.8%. Данните за сезона са налични за 29 от 35 завършени мача (82.9% покритие). Дисциплинарният профил на Argentino de Merlo като гост е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 3.36 жълти, 0.00 червени и 3.36 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 78.6%, 78.6%, 35.7% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 29 от 35 завършени мача (82.9% покритие).

Генериран: 2026-09-20 17:02:39 · Заключен: 2026-09-20 19:40:15

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Liniers и Argentino de Merlo завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Liniers като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 3.38 жълти, 0.31 червени и 3.69 общо картона на мач. В този двубой Liniers получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 1.31 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 84.6%, 5+ в 38.5%, а червен картон в 30.8% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Argentino de Merlo като гост беше изчислен от 14 мача със средно 3.36 жълти, 0 червени и 3.36 общо картона на мач. В този двубой Argentino de Merlo получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.36 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 78.6%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Argentino de Merlo с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.53 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-20 22:21:26
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.