📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
2
1
Жълти картони
2
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
4
3
🟢 Deportivo Laferrere 🟡 Равенства Sportivo Italiano 🔴
Дата Мач Резултат
18.05.2026 Sportivo Italiano - Deportivo Laferrere 1 : 1
08.11.2025 Sportivo Italiano - Deportivo Laferrere 1 : 0
15.06.2025 Deportivo Laferrere - Sportivo Italiano 2 : 1
27.07.2024 Sportivo Italiano - Deportivo Laferrere 0 : 0
04.04.2024 Deportivo Laferrere - Sportivo Italiano 1 : 0
24.06.2023 Sportivo Italiano - Deportivo Laferrere 1 : 0
19.02.2023 Deportivo Laferrere - Sportivo Italiano 4 : 0
23.07.2022 Deportivo Laferrere - Sportivo Italiano 1 : 1
19.03.2022 Sportivo Italiano - Deportivo Laferrere 0 : 0
08.10.2021 Sportivo Italiano - Deportivo Laferrere 2 : 1

🗓 Последни мачове: Deportivo Laferrere

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Defensores Unidos - Deportivo Laferrere 1 - 1 D
24.10.2026 Deportivo Laferrere - Comunicaciones 1 - 0 W
17.10.2026 Dock Sud - Deportivo Laferrere 1 - 2 W
10.10.2026 Deportivo Laferrere - Deportivo Merlo 1 - 1 D
03.10.2026 Deportivo Camioneros - Deportivo Laferrere 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Sportivo Italiano

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Sportivo Italiano - Villa Dalmine 1 - 0 W
24.10.2026 Excursionistas - Sportivo Italiano 4 - 0 L
17.10.2026 Sportivo Italiano - Arsenal Sarandi 0 - 0 D
11.10.2026 Argentino de Merlo - Sportivo Italiano 1 - 2 W
04.10.2026 Sportivo Italiano - Talleres Remedios 2 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Deportivo Laferrere и Sportivo Italiano е насрочена за 26.09.2026 22:00 в Primera B Metropolitana. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Deportivo Laferrere е на позиция 10 с 48 точки след 36 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 12 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 43:47. Записаната форма е LDDDW. Sportivo Italiano е на позиция 6 с 59 точки след 36 мача. Сезонният баланс е 16 победи, 11 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 41:27. Записаната форма е DLWWL.

Последни резултати

Deportivo Laferrere има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDWLLDWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Sportivo Italiano има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWLLWWDD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Deportivo Laferrere има 3 победи, равенствата са 4, а Sportivo Italiano има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.70. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Deportivo Laferrere -1 / Sportivo Italiano +1 подкрепя Deportivo Laferrere със средна промяна 6.69 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Deportivo Laferrere като домакин е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.14 червени и 2.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 64.3%, 28.6%, 14.3% и 7.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 31 от 36 завършени мача (86.1% покритие). Дисциплинарният профил на Sportivo Italiano като гост е изчислен от 15 мача. Средно отборът получава 2.93 жълти, 0.07 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 93.3%, 80.0%, 20.0% и 6.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 6.7%. Данните за сезона са налични за 30 от 36 завършени мача (83.3% покритие).

Генериран: 2026-09-26 18:02:45 · Заключен: 2026-09-26 23:40:31

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Deportivo Laferrere и Sportivo Italiano завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.7 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Laferrere като домакин беше изчислен от 14 мача със средно 2 жълти, 0.14 червени и 2.14 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Laferrere получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.14 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 7.1%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sportivo Italiano като гост беше изчислен от 15 мача със средно 2.93 жълти, 0.07 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Sportivo Italiano получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 80%, 5+ в 6.7%, а червен картон в 6.7% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sportivo Italiano с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 6.69 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-27 02:31:24
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.