📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W W D
1
🏟
✔ Краен резултат
0
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
2
4
🟢 Flandria 🟡 Равенства Defensores Unidos 🔴
Дата Мач Резултат
31.05.2026 Defensores Unidos - Flandria 1 : 0
08.10.2023 Defensores Unidos - Flandria 0 : 0
28.05.2023 Flandria - Defensores Unidos 0 : 2
30.10.2021 Flandria - Defensores Unidos 1 : 0
02.07.2021 Defensores Unidos - Flandria 0 : 3
07.02.2020 Defensores Unidos - Flandria 1 : 1
24.08.2019 Flandria - Defensores Unidos 1 : 2
18.05.2019 Flandria - Defensores Unidos 3 : 1
07.12.2018 Defensores Unidos - Flandria 2 : 1

🗓 Последни мачове: Flandria

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Flandria - Deportivo Armenio 1 - 1 D
24.10.2026 Ituzaingó - Flandria 1 - 3 W
17.10.2026 Argentino Quilmes - Flandria 0 - 1 W
10.10.2026 Flandria - Defensores Unidos 1 - 0 W
04.10.2026 Comunicaciones - Flandria 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Defensores Unidos

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Defensores Unidos - Deportivo Laferrere 1 - 1 D
26.10.2026 Brown DE Adrogue - Defensores Unidos 0 - 1 W
17.10.2026 Defensores Unidos - Deportivo Armenio 0 - 0 D
10.10.2026 Flandria - Defensores Unidos 1 - 0 L
03.10.2026 Defensores Unidos - Argentino Quilmes 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Flandria и Defensores Unidos е насрочена за 10.10.2026 18:00 в Primera B Metropolitana. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Flandria е на позиция 20 с 39 точки след 38 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 9 равенства и 19 загуби. Головата разлика е 34:48. Записаната форма е DLLWL. Defensores Unidos е на позиция 18 с 41 точки след 38 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 14 равенства и 15 загуби. Головата разлика е 33:39. Записаната форма е DWLWD.

Последни резултати

Flandria има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWLWLWDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Defensores Unidos има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWDDWWLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Flandria има 3 победи, равенствата са 2, а Defensores Unidos има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.11. Двата отбора са отбелязали в 44.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 44.4%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Flandria -0.25 / Defensores Unidos +0.25 подкрепя Defensores Unidos със средна промяна 2.97 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Flandria като домакин е изчислен от 16 мача. Средно отборът получава 2.44 жълти, 0.19 червени и 2.63 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 31.3%, 18.8% и 18.8% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 31 от 38 завършени мача (81.6% покритие). Дисциплинарният профил на Defensores Unidos като гост е изчислен от 17 мача. Средно отборът получава 2.76 жълти, 0.12 червени и 2.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 70.6%, 47.1%, 41.2% и 17.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.8%. Данните за сезона са налични за 34 от 38 завършени мача (89.5% покритие).

Генериран: 2026-10-10 17:03:02 · Заключен: 2026-10-10 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Flandria и Defensores Unidos завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 9 директни срещи е 2.11 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Flandria като домакин беше изчислен от 16 мача със средно 2.44 жълти, 0.19 червени и 2.63 общо картона на мач. В този двубой Flandria получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.63 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 31.3%, 5+ в 18.8%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Defensores Unidos като гост беше изчислен от 17 мача със средно 2.76 жълти, 0.12 червени и 2.88 общо картона на мач. В този двубой Defensores Unidos получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.88 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 47.1%, 5+ в 17.6%, а червен картон в 11.8% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Defensores Unidos с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.97 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-10 22:21:36
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.