📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W W D
0
🏟
✔ Краен резултат
0
D L W L L
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

2
0
0
🟢 Elfsborg 🟡 Равенства Alingsås W 🔴
Дата Мач Резултат
08.10.2026 Alingsås W - Elfsborg 0 : 3
15.05.2026 Alingsås W - Elfsborg 0 : 1

🗓 Последни мачове: Elfsborg

Дата Мач Резултат Изх.
30.10.2026 Elfsborg - Alingsås W 0 - 0 D
24.10.2026 Örebro Söder W - Elfsborg 1 - 4 W
17.10.2026 Elfsborg - Gamla Upsala W 2 - 0 W
08.10.2026 Alingsås W - Elfsborg 0 - 3 W
03.10.2026 Trelleborg W - Elfsborg 2 - 4 W

📆 Последни мачове: Alingsås W

Дата Мач Резултат Изх.
30.10.2026 Elfsborg - Alingsås W 0 - 0 D
24.10.2026 Alingsås W - KIF Örebro 0 - 2 L
17.10.2026 Alingsås W - Häcken II 2 - 0 W
08.10.2026 Alingsås W - Elfsborg 0 - 3 L
04.10.2026 Göteborg - Alingsås W 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Elfsborg и Alingsås W е насрочена за 30.10.2026 17:30 в Elitettan. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Elfsborg е на позиция 1 с 54 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 16 победи, 6 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 47:13. Записаната форма е WWWDW. Alingsås W е на позиция 11 с 22 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 7 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 20:31. Записаната форма е LWLLD.

Последни резултати

Elfsborg има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDWWDWL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Alingsås W има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLDWLDW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Elfsborg има 2 победи, равенствата са 0, а Alingsås W има 0 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Elfsborg с увереност 79%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 78.52%, 13.12% и 8.35%. Разликата в моделния momentum е 70.17 пункта в полза на Elfsborg. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.13%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 2.53).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Elfsborg като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 23 завършени мача (69.6% покритие). Дисциплинарният профил на Alingsås W като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 23 завършени мача (34.8% покритие).

Генериран: 2026-10-30 11:35:04 · Заключен: 2026-10-30 18:10:47

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Elfsborg и Alingsås W завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Elfsborg като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Elfsborg получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Alingsås W като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Alingsås W получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 2.53. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-30 20:50:50
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.