Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 04.07.2026 | EIF - PK-35 | 0 : 3 |
| 03.04.2026 | PK-35 - EIF | 4 : 2 |
| 31.01.2026 | PK-35 - EIF | 2 : 0 |
| 03.10.2025 | PK-35 - EIF | 1 : 2 |
| 27.06.2025 | EIF - PK-35 | 2 : 0 |
| 02.05.2025 | PK-35 - EIF | 1 : 2 |
| 01.02.2025 | EIF - PK-35 | 1 : 1 |
| 08.04.2023 | EIF - PK-35 | 1 : 2 |
| 23.07.2022 | PK-35 - EIF | 3 : 1 |
| 21.05.2022 | EIF - PK-35 | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | MP - PK-35 | 0 - 3 | W |
| 21.08.2026 | PK-35 - JäPS | 3 - 0 | W |
| 15.08.2026 | PK-35 - Klubi-04 | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | SJK Akatemia - PK-35 | 0 - 3 | W |
| 31.07.2026 | PK-35 - Haka | 1 - 4 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | EIF - JIPPO | 0 - 2 | L |
| 22.08.2026 | EIF - Kooteepee | 0 - 1 | L |
| 16.08.2026 | MP - EIF | 0 - 2 | W |
| 08.08.2026 | KäPa - EIF | 0 - 1 | W |
| 31.07.2026 | EIF - Klubi-04 | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между PK-35 и EIF е насрочена за 04.09.2026 16:00 в Ykkösliiga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
PK-35 е на позиция 2 с 41 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 27:13. Записаната форма е WDWLD. EIF е на позиция 6 с 26 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 23:30. Записаната форма е LWWWD.
PK-35 има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLDWWWW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. EIF има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWDLLLD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 10 директни срещи PK-35 има 5 победи, равенствата са 1, а EIF има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като PK-35 или равенство (1X) с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.34%, 23.80% и 17.85%. Разликата в моделния momentum е 40.49 пункта в полза на PK-35. Оценката за качество на входните данни е 91/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.14 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.35%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка PK-35 0 / EIF 0 подкрепя PK-35 със средна промяна 3.42 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 21 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 3.5 (коефициент 1.44, оценка 93/100, успеваемост на коефициентната група 85% при 20 наблюдения).
Дисциплинарният профил на PK-35 като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 28.6%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 21 завършени мача (71.4% покритие). Дисциплинарният профил на EIF като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.13 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 37.5%, 37.5%, 12.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 18 от 21 завършени мача (85.7% покритие).
Срещата между PK-35 и EIF завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.1 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на PK-35 като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой PK-35 получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на EIF като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0.13 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой EIF получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше PK-35 с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.42 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.