📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W W W W
0
🏟
✔ Краен резултат
2
L L L W D
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

5
0
1
🟢 Haka 🟡 Равенства MP 🔴
Дата Мач Резултат
02.05.2026 MP - Haka 1 : 0
16.06.2020 MP - Haka 1 : 3
07.03.2017 Haka - MP 5 : 0
01.10.2015 Haka - MP 2 : 0
02.08.2015 MP - Haka 3 : 4
04.06.2015 Haka - MP 1 : 0

🗓 Последни мачове: Haka

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Kooteepee - Haka 2 - 1 L
21.08.2026 Haka - SJK Akatemia 2 - 0 W
14.08.2026 JäPS - Haka 1 - 2 W
07.08.2026 Haka - JIPPO 3 - 0 W
31.07.2026 PK-35 - Haka 1 - 4 W

📆 Последни мачове: MP

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 MP - PK-35 0 - 3 L
22.08.2026 Klubi-04 - MP 4 - 3 L
16.08.2026 MP - EIF 0 - 2 L
07.08.2026 JäPS - MP 1 - 0 L
29.07.2026 MP - KäPa 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Haka и MP е насрочена за 06.09.2026 15:30 в Ykkösliiga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Haka е на позиция 3 с 40 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 36:19. Записаната форма е LWWWW. MP е на позиция 7 с 21 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 19:24. Записаната форма е LLLWD.

Последни резултати

Haka има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWWDWLL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. MP има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWDLDWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Haka има 5 победи, равенствата са 0, а MP има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.33. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Haka с увереност 68%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 68.03%, 19.05% и 12.93%. Разликата в моделния momentum е 55.10 пункта в полза на Haka. Оценката за качество на входните данни е 88/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.33 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.52%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Haka +0.25 / MP -0.25 подкрепя MP със средна промяна 1.37 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.24, оценка 89/100, успеваемост на коефициентната група 89.29% при 28 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Haka като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.22 червени и 2.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 44.4%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 16 от 21 завършени мача (76.2% покритие). Дисциплинарният профил на MP като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.00 червени и 1.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 12.5%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 21 завършени мача (76.2% покритие).

Генериран: 2026-09-06 16:02:17 · Заключен: 2026-09-06 17:10:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Haka и MP завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 3.33 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Haka като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.33 жълти, 0.22 червени и 2.56 общо картона на мач. В този двубой Haka получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.56 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 22.2% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на MP като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0 червени и 1.88 общо картона на мач. В този двубой MP получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.12 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше MP с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.37 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 19:52:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.