Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 09.05.2026 | SJK Akatemia - JäPS | 0 : 2 |
| 28.09.2025 | SJK Akatemia - JäPS | 1 : 1 |
| 19.07.2025 | SJK Akatemia - JäPS | 4 : 1 |
| 25.05.2025 | JäPS - SJK Akatemia | 2 : 2 |
| 20.09.2024 | JäPS - SJK Akatemia | 2 : 1 |
| 02.06.2024 | JäPS - SJK Akatemia | 1 : 1 |
| 13.04.2024 | SJK Akatemia - JäPS | 2 : 1 |
| 19.08.2023 | SJK Akatemia - JäPS | 2 : 0 |
| 07.06.2023 | JäPS - SJK Akatemia | 1 : 3 |
| 06.08.2022 | SJK Akatemia - JäPS | 3 : 4 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | SJK Akatemia - Klubi-04 | 2 - 6 | L |
| 21.08.2026 | Haka - SJK Akatemia | 2 - 0 | L |
| 15.08.2026 | JIPPO - SJK Akatemia | 0 - 1 | W |
| 08.08.2026 | SJK Akatemia - PK-35 | 0 - 3 | L |
| 31.07.2026 | Kooteepee - SJK Akatemia | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | JäPS - KäPa | 0 - 0 | D |
| 21.08.2026 | PK-35 - JäPS | 3 - 0 | L |
| 14.08.2026 | JäPS - Haka | 1 - 2 | L |
| 07.08.2026 | JäPS - MP | 1 - 0 | W |
| 30.07.2026 | JIPPO - JäPS | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между SJK Akatemia и JäPS е насрочена за 06.09.2026 15:00 в Ykkösliiga. Посоченият стадион е OmaSP Stadion, Seinäjoki. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
SJK Akatemia е на позиция 10 с 12 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 6 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 8:22. Записаната форма е LWLLD. JäPS е на позиция 5 с 29 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 1 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 17:24. Записаната форма е DLLWL.
SJK Akatemia има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLLDDDLL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. JäPS има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWLWWLWL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи SJK Akatemia има 4 победи, равенствата са 3, а JäPS има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.40. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка SJK Akatemia -1 / JäPS +1 подкрепя JäPS със средна промяна 1.90 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на SJK Akatemia като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.78 жълти, 0.44 червени и 3.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 44.4%, 44.4% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 18 от 21 завършени мача (85.7% покритие). Дисциплинарният профил на JäPS като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.89 жълти, 0.22 червени и 3.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 55.6%, 55.6% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 19 от 21 завършени мача (90.5% покритие).
Срещата между SJK Akatemia и JäPS завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.4 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на SJK Akatemia като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.78 жълти, 0.44 червени и 3.22 общо картона на мач. В този двубой SJK Akatemia получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 1.78 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на JäPS като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.89 жълти, 0.22 червени и 3.11 общо картона на мач. В този двубой JäPS получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.11 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 22.2% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше JäPS с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.9 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.