Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.03.2026 | Hässleholms IF - Kristianstad | 0 : 1 |
| 14.09.2024 | Hässleholms IF - Kristianstad | 3 : 3 |
| 19.05.2024 | Kristianstad - Hässleholms IF | 1 : 1 |
| 08.09.2023 | Hässleholms IF - Kristianstad | 1 : 1 |
| 15.05.2023 | Kristianstad - Hässleholms IF | 1 : 1 |
| 30.09.2022 | Kristianstad - Hässleholms IF | 2 : 1 |
| 17.06.2022 | Hässleholms IF - Kristianstad | 1 : 1 |
| 17.10.2021 | Kristianstad - Hässleholms IF | 3 : 0 |
| 14.08.2021 | Hässleholms IF - Kristianstad | 2 : 0 |
| 18.08.2020 | Kristianstad - Hässleholms IF | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Eskilsminne - Hässleholms IF | 0 - 2 | W |
| 24.08.2026 | Hässleholms IF - Laholm | 2 - 1 | W |
| 20.08.2026 | Hässleholms IF - Landskrona BoIS | 0 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Lund - Hässleholms IF | 0 - 3 | W |
| 08.08.2026 | Utsikten - Hässleholms IF | 0 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Kristianstad - Atvidabergs FF | 5 - 2 | W |
| 23.08.2026 | Skövde AIK - Kristianstad | 3 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Kristianstad - Tvååker | 1 - 2 | L |
| 07.08.2026 | Kristianstad - Angelholms FF | 1 - 0 | W |
| 25.07.2026 | Kristianstad - Lilla Torg | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Hässleholms IF и Kristianstad е насрочена за 05.09.2026 11:00 в Ettan - Södra. Посоченият стадион е Österås IP, Hässleholm. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Hässleholms IF е на позиция 2 с 36 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 29:22. Записаната форма е WWWWW. Kristianstad е на позиция 13 с 20 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 17:24. Записаната форма е WLLWL.
Hässleholms IF има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWWLWWD. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Kristianstad има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWDLDLDD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Hässleholms IF има 1 победи, равенствата са 5, а Kristianstad има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Hässleholms IF 0 / Kristianstad 0 подкрепя Hässleholms IF със средна промяна 1.35 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.60% при 549 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Hässleholms IF като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.17 червени и 2.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 14 от 19 завършени мача (73.7% покритие). Дисциплинарният профил на Kristianstad като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.83 жълти, 0.17 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 16.7%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 14 от 19 завършени мача (73.7% покритие).
Срещата между Hässleholms IF и Kristianstad завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Hässleholms IF като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2 жълти, 0.17 червени и 2.17 общо картона на мач. В този двубой Hässleholms IF получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.17 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kristianstad като гост беше изчислен от 6 мача със средно 1.83 жълти, 0.17 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Kristianstad получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Hässleholms IF с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.35 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.