Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Angelholms FF - Jonkopings Sodra | 0 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Jonkopings Sodra - Rosengård | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Laholm - Jonkopings Sodra | 0 - 0 | D |
| 09.08.2026 | Jonkopings Sodra - Olympic | 2 - 0 | W |
| 02.08.2026 | Rosengård - Jonkopings Sodra | 4 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Tvååker - Skövde AIK | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Olympic - Tvååker | 3 - 4 | W |
| 15.08.2026 | Kristianstad - Tvååker | 1 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Tvååker - Atvidabergs FF | 1 - 2 | L |
| 01.08.2026 | Tvååker - Utsikten | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Jonkopings Sodra и Tvååker е насрочена за 06.09.2026 14:00 в Ettan - Södra. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Jonkopings Sodra е на позиция 8 с 26 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 22:19. Записаната форма е WDDWL. Tvååker е на позиция 7 с 29 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 19:21. Записаната форма е DWWLD.
Jonkopings Sodra има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWLLLDLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Tvååker има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLDLWWDL. Средните стойности са 2 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Jonkopings Sodra с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 62.32%, 21.37% и 16.32%. Разликата в моделния momentum е 46.00 пункта в полза на Jonkopings Sodra. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.44 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.26%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Jonkopings Sodra +0.5 / Tvååker -0.5 подкрепя Tvååker със средна промяна 1.03 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.93% при 543 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Jonkopings Sodra като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 16.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 19 завършени мача (63.2% покритие). Дисциплинарният профил на Tvååker като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.00 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 19 завършени мача (57.9% покритие).
Срещата между Jonkopings Sodra и Tvååker завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Jonkopings Sodra като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Jonkopings Sodra получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Tvååker като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.25 жълти, 0 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Tvååker получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Tvååker с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.03 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.