📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W W L W
4
🏟
✔ Краен резултат
2
L D W D W
0
Жълти картони
2
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

2
3
5
🟢 Trollhättan 🟡 Равенства Eskilsminne 🔴
Дата Мач Резултат
06.09.2025 Trollhättan - Eskilsminne 1 : 2
01.06.2025 Eskilsminne - Trollhättan 2 : 2
14.09.2024 Eskilsminne - Trollhättan 4 : 1
06.04.2024 Trollhättan - Eskilsminne 0 : 1
11.11.2023 Trollhättan - Eskilsminne 1 : 2
29.07.2023 Eskilsminne - Trollhättan 2 : 2
22.11.2020 Trollhättan - Eskilsminne 2 : 1
21.06.2020 Eskilsminne - Trollhättan 1 : 1
26.10.2019 Eskilsminne - Trollhättan 2 : 1
15.06.2019 Trollhättan - Eskilsminne 3 : 2

🗓 Последни мачове: Trollhättan

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Rosengård - Trollhättan 3 - 2 L
22.08.2026 Trollhättan - trelleborgs FF 2 - 1 W
19.08.2026 Trollhättan - Mjallby AIF -
15.08.2026 Angelholms FF - Trollhättan 0 - 1 W
08.08.2026 Trollhättan - Laholm 0 - 1 L

📆 Последни мачове: Eskilsminne

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Eskilsminne - Hässleholms IF 0 - 2 L
25.08.2026 Eskilsminne - Orgryte IS 1 - 3 L
22.08.2026 Utsikten - Eskilsminne 2 - 2 D
16.08.2026 trelleborgs FF - Eskilsminne 1 - 3 W
08.08.2026 Eskilsminne - Rosengård 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Trollhättan и Eskilsminne е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Ettan - Södra. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Trollhättan е на позиция 11 с 22 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 7 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 19:26. Записаната форма е LWWLW. Eskilsminne е на позиция 9 с 25 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 25:28. Записаната форма е LDWDW.

Последни резултати

Trollhättan има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLWWDLDL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Eskilsminne има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWDWLWLW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Trollhättan има 2 победи, равенствата са 3, а Eskilsminne има 5 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Trollhättan -0.25 / Eskilsminne +0.25 подкрепя Eskilsminne със средна промяна 4.65 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Trollhättan като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.17 червени и 1.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 16.7%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 12 от 19 завършени мача (63.2% покритие). Дисциплинарният профил на Eskilsminne като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.00 червени и 2.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 28.6%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 19 завършени мача (68.4% покритие).

Генериран: 2026-09-05 14:30:04 · Заключен: 2026-09-05 15:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Trollhättan и Eskilsminne завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 5. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.3 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Trollhättan като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.67 жълти, 0.17 червени и 1.83 общо картона на мач. В този двубой Trollhättan получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.83 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Eskilsminne като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0 червени и 2.14 общо картона на мач. В този двубой Eskilsminne получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.86 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Eskilsminne с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 4.65 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 4:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:14:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.