Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.08.2021 | Lund - Utsikten | 2 : 1 |
| 11.04.2021 | Utsikten - Lund | 2 : 0 |
| 21.11.2020 | Utsikten - Lund | 3 : 0 |
| 29.08.2020 | Lund - Utsikten | 2 : 2 |
| 11.08.2019 | Lund - Utsikten | 2 : 1 |
| 19.04.2019 | Utsikten - Lund | 3 : 2 |
| 10.11.2018 | Utsikten - Lund | 0 : 1 |
| 16.06.2018 | Lund - Utsikten | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | trelleborgs FF - Utsikten | 2 - 1 | L |
| 25.08.2026 | Utsikten - BK Hacken | 1 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Utsikten - Eskilsminne | 2 - 2 | D |
| 16.08.2026 | Rosengård - Utsikten | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Utsikten - Hässleholms IF | 0 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Lund - Olympic | 7 - 1 | W |
| 22.08.2026 | AFC Malmo - Lund | 2 - 5 | W |
| 14.08.2026 | Lund - Hässleholms IF | 0 - 3 | L |
| 08.08.2026 | Skövde AIK - Lund | 1 - 1 | D |
| 02.08.2026 | trelleborgs FF - Lund | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Utsikten и Lund е насрочена за 05.09.2026 15:00 в Ettan - Södra. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Utsikten е на позиция 16 с 7 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 2 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 12:41. Записаната форма е LDDLD. Lund е на позиция 4 с 34 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 28:18. Записаната форма е WWLDD.
Utsikten има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDLDWLLL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Lund има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDDWDLDW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 8 директни срещи Utsikten има 3 победи, равенствата са 1, а Lund има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.25. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Lund с увереност 68%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 14.17%, 17.71% и 68.12%. Разликата в моделния momentum е 53.95 пункта в полза на Lund. Оценката за качество на входните данни е 86/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.30 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -11.44%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Utsikten 0 / Lund 0 подкрепя Lund със средна промяна 4.79 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Utsikten като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.00 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 19 завършени мача (47.4% покритие). Дисциплинарният профил на Lund като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.63 жълти, 0.13 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 37.5%, 25.0%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 12 от 19 завършени мача (63.2% покритие).
Срещата между Utsikten и Lund завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 8 директни срещи е 3.25 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Utsikten като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2.25 жълти, 0 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Utsikten получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Lund като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.63 жълти, 0.13 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Lund получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Lund с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.79 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.