📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L L W W
6
🏟
✔ Краен резултат
3
L L L L D
0
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
0
0
🟢 AFC Malmo 🟡 Равенства Trollhättan 🔴
Дата Мач Резултат
14.05.2026 Trollhättan - AFC Malmo 0 : 2

🗓 Последни мачове: AFC Malmo

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 AFC Malmo - Trollhättan 6 - 3 W
24.10.2026 AFC Malmo - Angelholms FF 2 - 3 L
17.10.2026 Jonkopings Sodra - AFC Malmo 2 - 1 L
10.10.2026 AFC Malmo - Skövde AIK 4 - 2 W
02.10.2026 Kristianstad - AFC Malmo 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Trollhättan

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 AFC Malmo - Trollhättan 6 - 3 L
24.10.2026 Trollhättan - Jonkopings Sodra 2 - 4 L
18.10.2026 Kristianstad - Trollhättan 3 - 1 L
10.10.2026 Lund - Trollhättan 4 - 3 L
06.10.2026 Trollhättan - Mjallby AIF 1 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между AFC Malmo и Trollhättan е насрочена за 01.11.2026 15:00 в Ettan - Södra. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

AFC Malmo е на позиция 5 с 44 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 8 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 52:42. Записаната форма е LLWWW. Trollhättan е на позиция 8 с 38 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 8 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 48:48. Записаната форма е LLLDW.

Последни резултати

AFC Malmo има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWWLDDD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Trollhättan има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWDWWWWW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи AFC Malmo има 1 победи, равенствата са 0, а Trollhättan има 0 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка AFC Malmo -1.25 / Trollhättan +1.25 подкрепя Trollhättan със средна промяна 2.10 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на AFC Malmo като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.89 жълти, 0.00 червени и 1.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 22.2%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 26 завършени мача (73.1% покритие). Дисциплинарният профил на Trollhättan като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.60 жълти, 0.00 червени и 1.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 10.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 28 завършени мача (64.3% покритие).

Генериран: 2026-11-01 14:11:02 · Заключен: 2026-11-01 15:40:55

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между AFC Malmo и Trollhättan завърши при резултат 6:3. В двубоя бяха отбелязани общо 9 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на AFC Malmo като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.89 жълти, 0 червени и 1.89 общо картона на мач. В този двубой AFC Malmo получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.89 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Trollhättan като гост беше изчислен от 10 мача със средно 1.6 жълти, 0 червени и 1.6 общо картона на мач. В този двубой Trollhättan получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.6 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 10%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Trollhättan с хендикап +1.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.1 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 6:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-11-01 18:21:50
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.