Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Stocksund - Arlanda | 2 - 3 | W |
| 23.08.2026 | Arlanda - FBK Karlstad | 5 - 1 | W |
| 20.08.2026 | Arlanda - Ostersunds FK | 1 - 2 | L |
| 16.08.2026 | Stockholm Internazionale - Arlanda | 4 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Arlanda - Piteå | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Umeå FC - Vasalund | 3 - 2 | W |
| 23.08.2026 | Umeå FC - Enköping | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Gefle IF - Umeå FC | 2 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Umeå FC - AFC Eskilstuna | 1 - 3 | L |
| 02.08.2026 | AFC Eskilstuna - Umeå FC | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Arlanda и Umeå FC е насрочена за 06.09.2026 12:30 в Ettan - Norra. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Arlanda е на позиция 4 с 36 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 5 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 24:15. Записаната форма е WWLDL. Umeå FC е на позиция 13 с 17 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 20:25. Записаната форма е DLLLL.
Arlanda има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLDLWWWW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Umeå FC има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLLLLWDD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Arlanda -0.25 / Umeå FC +0.25 подкрепя Arlanda със средна промяна 2.02 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Arlanda като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.43 жълти, 0.00 червени и 2.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 28.6%, 28.6% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 19 завършени мача (63.2% покритие). Дисциплинарният профил на Umeå FC като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.83 жълти, 0.00 червени и 1.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 19 завършени мача (73.7% покритие).
Срещата между Arlanda и Umeå FC завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Arlanda като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.43 жълти, 0 червени и 2.43 общо картона на мач. В този двубой Arlanda получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.43 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Umeå FC като гост беше изчислен от 6 мача със средно 1.83 жълти, 0 червени и 1.83 общо картона на мач. В този двубой Umeå FC получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.17 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Arlanda с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.02 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 5 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.