📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W W W
2
🏟
✔ Краен резултат
1
L L L W L
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
2
2
🟢 Assyriska FF 🟡 Равенства Stocksund 🔴
Дата Мач Резултат
23.05.2026 Stocksund - Assyriska FF 3 : 3
07.03.2026 Assyriska FF - Stocksund 2 : 1
17.10.2025 Assyriska FF - Stocksund 3 : 3
08.06.2025 Stocksund - Assyriska FF 3 : 2
09.11.2024 Stocksund - Assyriska FF 5 : 2
03.06.2024 Assyriska FF - Stocksund 1 : 0

🗓 Последни мачове: Assyriska FF

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Järfälla - Assyriska FF 0 - 2 W
23.08.2026 Assyriska FF - Gefle IF 1 - 2 L
15.08.2026 IF Karlstad - Assyriska FF 0 - 2 W
09.08.2026 Assyriska FF - Sollentuna 3 - 0 W
01.08.2026 FBK Karlstad - Assyriska FF 0 - 2 W

📆 Последни мачове: Stocksund

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Stocksund - Arlanda 2 - 3 L
23.08.2026 Vasalund - Stocksund 4 - 3 L
15.08.2026 Karlberg - Stocksund 2 - 0 L
08.08.2026 Stocksund - Gefle IF 5 - 0 W
01.08.2026 Stocksund - Karlberg 0 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Assyriska FF и Stocksund е насрочена за 04.09.2026 17:30 в Ettan - Norra. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Assyriska FF е на позиция 8 с 26 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 24:29. Записаната форма е WLWWW. Stocksund е на позиция 16 с 11 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 5 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 28:38. Записаната форма е LLLWL.

Последни резултати

Assyriska FF има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWWLWDLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Stocksund има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLDLLDW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Assyriska FF има 2 победи, равенствата са 2, а Stocksund има 2 победи. Средният общ брой голове е 4.67. Двата отбора са отбелязали в 83.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Assyriska FF -0.75 / Stocksund +0.75 подкрепя Stocksund със средна промяна 3.78 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.38% при 465 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Assyriska FF като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.14 червени и 2.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 28.6%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 16 от 19 завършени мача (84.2% покритие). Дисциплинарният профил на Stocksund като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.57 жълти, 0.14 червени и 1.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 14.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 18 завършени мача (83.3% покритие).

Генериран: 2026-09-04 15:00:04 · Заключен: 2026-09-04 19:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Assyriska FF и Stocksund завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 4.67 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Assyriska FF като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2 жълти, 0.14 червени и 2.14 общо картона на мач. В този двубой Assyriska FF получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.14 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Stocksund като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.57 жълти, 0.14 червени и 1.71 общо картона на мач. В този двубой Stocksund получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.29 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Stocksund с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 3.78 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 21:50:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.