Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 13.03.2026 | AFC Eskilstuna - IF Karlstad | 2 : 1 |
| 31.08.2025 | AFC Eskilstuna - IF Karlstad | 4 : 3 |
| 22.06.2025 | IF Karlstad - AFC Eskilstuna | 1 : 2 |
| 01.09.2024 | IF Karlstad - AFC Eskilstuna | 4 : 2 |
| 06.04.2024 | AFC Eskilstuna - IF Karlstad | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Gefle IF - IF Karlstad | 2 - 2 | D |
| 22.08.2026 | Sollentuna - IF Karlstad | 2 - 1 | L |
| 18.08.2026 | IF Karlstad - Sandviken | 0 - 2 | L |
| 15.08.2026 | IF Karlstad - Assyriska FF | 0 - 2 | L |
| 08.08.2026 | Järfälla - IF Karlstad | 1 - 4 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | AFC Eskilstuna - Sollentuna | 2 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Karlberg - AFC Eskilstuna | 0 - 3 | W |
| 18.08.2026 | AFC Eskilstuna - Oddevold | 4 - 4 | D |
| 14.08.2026 | AFC Eskilstuna - Hammarby Talang | 1 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Umeå FC - AFC Eskilstuna | 1 - 3 | W |
Предстоящата среща между IF Karlstad и AFC Eskilstuna е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Ettan - Norra. Посоченият стадион е Tingvalla IP, Karlstad. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
IF Karlstad е на позиция 2 с 37 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 24:10. Записаната форма е DLLWW. AFC Eskilstuna е на позиция 5 с 34 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 24:24. Записаната форма е WWWWW.
IF Karlstad има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLWWWLDW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. AFC Eskilstuna има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWWWLWWD. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 5 директни срещи IF Karlstad има 1 победи, равенствата са 1, а AFC Eskilstuna има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.80. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка IF Karlstad 0 / AFC Eskilstuna 0 подкрепя AFC Eskilstuna със средна промяна 2.21 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.55).
Дисциплинарният профил на IF Karlstad като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.17 червени и 2.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 13 от 19 завършени мача (68.4% покритие). Дисциплинарният профил на AFC Eskilstuna като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.20 червени и 2.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 40.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 18 завършени мача (66.7% покритие).
Срещата между IF Karlstad и AFC Eskilstuna завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 3.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на IF Karlstad като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2 жълти, 0.17 червени и 2.17 общо картона на мач. В този двубой IF Karlstad получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.17 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на AFC Eskilstuna като гост беше изчислен от 5 мача със средно 2 жълти, 0.2 червени и 2.2 общо картона на мач. В този двубой AFC Eskilstuna получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.8 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше AFC Eskilstuna с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.21 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.55. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.