Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 24.06.2026 | Karlberg - Piteå | 3 : 1 |
| 01.09.2024 | Piteå - Karlberg | 1 : 1 |
| 07.04.2024 | Karlberg - Piteå | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FBK Karlstad - Piteå | 4 - 3 | L |
| 23.08.2026 | Hammarby Talang - Piteå | 1 - 1 | D |
| 20.08.2026 | Piteå - AIK Stockholm | 0 - 3 | L |
| 16.08.2026 | Piteå - Vasalund | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Arlanda - Piteå | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Hammarby Talang - Karlberg | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | Karlberg - AFC Eskilstuna | 0 - 3 | L |
| 18.08.2026 | Karlberg - IK brage | 2 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Karlberg - Stocksund | 2 - 0 | W |
| 07.08.2026 | Enköping - Karlberg | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между Piteå и Karlberg е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Ettan - Norra. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Piteå е на позиция 15 с 12 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 3 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 16:34. Записаната форма е DDDLL. Karlberg е на позиция 9 с 24 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 26:25. Записаната форма е LWLWW.
Piteå има 0 победи, 4 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDDLLDLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Karlberg има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWLWWWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 3 директни срещи Piteå има 0 победи, равенствата са 1, а Karlberg има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Piteå -0.25 / Karlberg +0.25 подкрепя Karlberg със средна промяна 5.11 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.65% при 565 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Piteå като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.83 жълти, 0.00 червени и 1.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 19 завършени мача (57.9% покритие). Дисциплинарният профил на Karlberg като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 19 завършени мача (63.2% покритие).
Срещата между Piteå и Karlberg завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 2.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Piteå като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.83 жълти, 0 червени и 1.83 общо картона на мач. В този двубой Piteå получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.83 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Karlberg като гост беше изчислен от 6 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Karlberg получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Karlberg с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 5.11 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.