Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 30.08.2025 | Gefle IF - Sollentuna | 5 : 1 |
| 26.04.2025 | Sollentuna - Gefle IF | 0 : 1 |
| 22.08.2023 | Sollentuna - Gefle IF | 0 : 1 |
| 15.10.2022 | Sollentuna - Gefle IF | 0 : 1 |
| 11.06.2022 | Gefle IF - Sollentuna | 4 : 0 |
| 21.11.2021 | Gefle IF - Sollentuna | 1 : 4 |
| 10.04.2021 | Sollentuna - Gefle IF | 1 : 1 |
| 23.09.2020 | Gefle IF - Sollentuna | 6 : 2 |
| 14.06.2020 | Sollentuna - Gefle IF | 1 : 2 |
| 02.11.2019 | Sollentuna - Gefle IF | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | AFC Eskilstuna - Sollentuna | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Sollentuna - IF Karlstad | 2 - 1 | W |
| 18.08.2026 | Sollentuna - Orebro SK | 1 - 4 | L |
| 15.08.2026 | Sollentuna - Järfälla | 2 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Assyriska FF - Sollentuna | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Gefle IF - IF Karlstad | 2 - 2 | D |
| 23.08.2026 | Assyriska FF - Gefle IF | 1 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Gefle IF - Umeå FC | 2 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Stocksund - Gefle IF | 5 - 0 | L |
| 01.08.2026 | Piteå - Gefle IF | 0 - 2 | W |
Предстоящата среща между Sollentuna и Gefle IF е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Ettan - Norra. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sollentuna е на позиция 12 с 20 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 8 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 13:20. Записаната форма е LWWLD. Gefle IF е на позиция 10 с 24 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 19:29. Записаната форма е DWWLW.
Sollentuna има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWLDDLLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Gefle IF има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLWWLLDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Sollentuna има 1 победи, равенствата са 1, а Gefle IF има 8 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Sollentuna -0.75 / Gefle IF +0.75 подкрепя Gefle IF със средна промяна 1.27 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.23, оценка 82/100, успеваемост на коефициентната група 81.73% при 104 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Sollentuna като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.17 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 11 от 19 завършени мача (57.9% покритие). Дисциплинарният профил на Gefle IF като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.00 червени и 1.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 12.5%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 19 завършени мача (68.4% покритие).
Срещата между Sollentuna и Gefle IF завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.2 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Sollentuna като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.5 жълти, 0.17 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Sollentuna получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gefle IF като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0 червени и 1.88 общо картона на мач. В този двубой Gefle IF получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.88 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Gefle IF с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.27 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.23. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.