📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟 Kristinebergs IP , Stockholm
✔ Краен резултат
0
2
Жълти картони
0
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
2
2
🟢 Stockholm Internazionale 🟡 Равенства Hammarby Talang 🔴
Дата Мач Резултат
11.08.2025 Hammarby Talang - Stockholm Internazionale 1 : 1
19.04.2025 Stockholm Internazionale - Hammarby Talang 2 : 3
02.09.2024 Hammarby Talang - Stockholm Internazionale 0 : 1
09.06.2024 Stockholm Internazionale - Hammarby Talang 2 : 0
16.09.2023 Stockholm Internazionale - Hammarby Talang 1 : 0
03.06.2023 Hammarby Talang - Stockholm Internazionale 0 : 1
22.08.2022 Hammarby Talang - Stockholm Internazionale 1 : 1
29.05.2022 Stockholm Internazionale - Hammarby Talang 0 : 1

🗓 Последни мачове: Stockholm Internazionale

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Enköping - Stockholm Internazionale 0 - 3 W
26.08.2026 Stockholm Internazionale - Hammarby FF 0 - 3 L
21.08.2026 Stockholm Internazionale - Järfälla 2 - 0 W
16.08.2026 Stockholm Internazionale - Arlanda 4 - 1 W
09.08.2026 Vasalund - Stockholm Internazionale 2 - 0 L

📆 Последни мачове: Hammarby Talang

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Hammarby Talang - Karlberg 0 - 0 D
23.08.2026 Hammarby Talang - Piteå 1 - 1 D
14.08.2026 AFC Eskilstuna - Hammarby Talang 1 - 0 L
09.08.2026 Hammarby Talang - FBK Karlstad 1 - 1 D
03.08.2026 Hammarby Talang - Arlanda 5 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Stockholm Internazionale и Hammarby Talang е насрочена за 05.09.2026 11:00 в Ettan - Norra. Посоченият стадион е Kristinebergs IP, Stockholm. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Stockholm Internazionale е на позиция 3 с 36 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 3 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 32:14. Записаната форма е WWLWW. Hammarby Talang е на позиция 1 с 37 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 43:12. Записаната форма е DLDWW.

Последни резултати

Stockholm Internazionale има 8 победи, 0 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLWWWWW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Hammarby Talang има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDWWDWWL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Stockholm Internazionale има 4 победи, равенствата са 2, а Hammarby Talang има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.88. Двата отбора са отбелязали в 37.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 12.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Stockholm Internazionale 0 / Hammarby Talang 0 подкрепя Stockholm Internazionale със средна промяна 5.42 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.93% при 538 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Stockholm Internazionale като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.43 жълти, 0.00 червени и 1.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 28.6%, 14.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 19 завършени мача (57.9% покритие). Дисциплинарният профил на Hammarby Talang като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 19 завършени мача (52.6% покритие).

Генериран: 2026-09-05 00:00:04 · Заключен: 2026-09-05 12:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Stockholm Internazionale и Hammarby Talang завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 1.88 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 87.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Stockholm Internazionale като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.43 жълти, 0 червени и 1.43 общо картона на мач. В този двубой Stockholm Internazionale получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.57 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hammarby Talang като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Hammarby Talang получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Stockholm Internazionale с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 5.42 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 15:29:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.