Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 31.08.2025 | Vasalund - Enköping | 2 : 0 |
| 25.06.2025 | Enköping - Vasalund | 1 : 4 |
| 14.05.2025 | Enköping - Vasalund | 4 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Umeå FC - Vasalund | 3 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Vasalund - Stocksund | 4 - 3 | W |
| 20.08.2026 | Vasalund - IFK Norrkoping | 1 - 2 | L |
| 16.08.2026 | Piteå - Vasalund | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Vasalund - Stockholm Internazionale | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Enköping - Stockholm Internazionale | 0 - 3 | L |
| 23.08.2026 | Umeå FC - Enköping | 0 - 0 | D |
| 19.08.2026 | Enköping - Vasteras SK FK | 1 - 2 | L |
| 16.08.2026 | FBK Karlstad - Enköping | 2 - 0 | L |
| 07.08.2026 | Enköping - Karlberg | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между Vasalund и Enköping е насрочена за 06.09.2026 11:00 в Ettan - Norra. Посоченият стадион е Skytteholms IP, Solna. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Vasalund е на позиция 11 с 23 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 21:31. Записаната форма е WDWDL. Enköping е на позиция 6 с 29 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 1 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 27:26. Записаната форма е DLWLL.
Vasalund има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDWDLLDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Enköping има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLWLLWWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 3 директни срещи Vasalund има 2 победи, равенствата са 0, а Enköping има 1 победи. Средният общ брой голове е 4.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Vasalund 0 / Enköping 0 подкрепя Enköping със средна промяна 1.03 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Vasalund като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.86 жълти, 0.00 червени и 1.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 42.9%, 28.6%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 19 завършени мача (68.4% покритие). Дисциплинарният профил на Enköping като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.13 червени и 1.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 37.5%, 37.5%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 14 от 19 завършени мача (73.7% покритие).
Срещата между Vasalund и Enköping завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 4.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 5. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Enköping с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.03 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.