Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 27.04.2026 | Hammarby Talang - Vasalund | 2 : 2 |
| 01.03.2026 | Vasalund - Hammarby Talang | 1 : 1 |
| 04.08.2025 | Vasalund - Hammarby Talang | 1 : 1 |
| 01.06.2025 | Hammarby Talang - Vasalund | 3 : 2 |
| 09.09.2024 | Vasalund - Hammarby Talang | 3 : 0 |
| 15.06.2024 | Hammarby Talang - Vasalund | 1 : 1 |
| 05.08.2023 | Vasalund - Hammarby Talang | 0 : 1 |
| 21.05.2023 | Hammarby Talang - Vasalund | 1 : 2 |
| 06.08.2022 | Hammarby Talang - Vasalund | 0 : 2 |
| 21.05.2022 | Vasalund - Hammarby Talang | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Vasalund - IF Karlstad | 2 - 1 | W |
| 24.10.2026 | Sollentuna - Vasalund | 2 - 0 | L |
| 18.10.2026 | Vasalund - AFC Eskilstuna | 0 - 4 | L |
| 10.10.2026 | Karlberg - Vasalund | 3 - 3 | D |
| 04.10.2026 | Vasalund - Arlanda | 1 - 4 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Hammarby Talang - Gefle IF | 0 - 2 | L |
| 23.10.2026 | Järfälla - Hammarby Talang | 2 - 2 | D |
| 18.10.2026 | Hammarby Talang - IF Karlstad | 2 - 1 | W |
| 11.10.2026 | Hammarby Talang - Enköping | 0 - 1 | L |
| 04.10.2026 | Umeå FC - Hammarby Talang | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между Vasalund и Hammarby Talang е насрочена за 17.09.2026 17:00 в Ettan - Norra. Посоченият стадион е Skytteholms IP, Solna. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Vasalund е на позиция 12 с 23 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 33:43. Записаната форма е LLLWD. Hammarby Talang е на позиция 2 с 41 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 46:18. Записаната форма е WLDDL.
Vasalund има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLDWDLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Hammarby Talang има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDLDWWDW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Vasalund има 4 победи, равенствата са 4, а Hammarby Talang има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 81/100, успеваемост на коефициентната група 80.55% при 581 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Vasalund като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.86 жълти, 0.00 червени и 1.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 42.9%, 28.6%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 21 завършени мача (66.7% покритие). Дисциплинарният профил на Hammarby Talang като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 21 завършени мача (47.6% покритие).
Срещата между Vasalund и Hammarby Talang завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.6 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Vasalund като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.86 жълти, 0 червени и 1.86 общо картона на мач. В този двубой Vasalund получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.86 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hammarby Talang като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Hammarby Talang получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.