📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D W W W
5
🏟 Estadio Monumental David Arellano , Santiago de Chile
✔ Краен резултат
1
D D D W L
Владение на топката
60%
40%
0
Очаквани голове (xG)
0
18
Общо удари
9
7
Точни удари
5
6
Неточни удари
3
3
Корнери
6
1
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
5
Засади
1
12
Удари в наказателното поле
6
6
Удари извън наказателното поле
3
5
Блокирани удари
1
2
Спасявания
2
11
Нарушения
5
83%
Точност на пасовете
75%
428
Точни пасове
242
516
Общо пасове
321
0
Предотвратени голове
0

🔁 Директни срещи

6
1
3
🟢 Colo Colo 🟡 Равенства A. Italiano 🔴
Дата Мач Резултат
07.03.2026 A. Italiano - Colo Colo 0 : 1
07.12.2025 Colo Colo - A. Italiano 1 : 2
22.06.2025 A. Italiano - Colo Colo 2 : 1
06.10.2024 Colo Colo - A. Italiano 2 : 1
12.05.2024 A. Italiano - Colo Colo 1 : 4
26.11.2023 A. Italiano - Colo Colo 0 : 1
10.05.2023 Colo Colo - A. Italiano 2 : 1
16.07.2022 A. Italiano - Colo Colo 1 : 2
19.02.2022 Colo Colo - A. Italiano 1 : 1
28.10.2021 A. Italiano - Colo Colo 2 : 0

🗓 Последни мачове: Colo Colo

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Colo Colo - A. Italiano 5 - 1 W
27.08.2026 Colo Colo - Union Espanola 3 - 0 W
23.08.2026 Universidad de Chile - Colo Colo 1 - 2 W
16.08.2026 Colo Colo - O'Higgins 2 - 2 D
09.08.2026 Union La Calera - Colo Colo 1 - 2 W

📆 Последни мачове: A. Italiano

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Colo Colo - A. Italiano 5 - 1 L
22.08.2026 A. Italiano - Union La Calera 0 - 0 D
16.08.2026 Everton de Vina - A. Italiano 1 - 1 D
11.08.2026 A. Italiano - Nublense 2 - 2 D
01.08.2026 Universidad de Concepcion - A. Italiano 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Colo Colo и A. Italiano е насрочена за 30.08.2026 21:30 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio Monumental David Arellano, Santiago de Chile. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Colo Colo е на позиция 1 с 49 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 0 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 36:16. Записаната форма е WDWWW. A. Italiano е на позиция 13 с 22 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 20:23. Записаната форма е DDDWL.

Последни резултати

Colo Colo има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWWWWDLW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. A. Italiano има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDWLWLWWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Colo Colo има 6 победи, равенствата са 1, а A. Italiano има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 98%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Colo Colo с увереност 67%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 66.82%, 20.20% и 12.98%. Разликата в моделния momentum е 53.84 пункта в полза на Colo Colo. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.36 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.12%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Colo Colo 0 / A. Italiano 0 подкрепя Colo Colo със средна промяна 1.86 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Colo Colo като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.80 жълти, 0.20 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 20.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 16 завършени мача (93.8% покритие). Дисциплинарният профил на A. Italiano като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.33 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 50.0% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 15 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 19:02:24 · Заключен: 2026-08-30 23:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Colo Colo и A. Italiano завърши при резултат 5:1. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.6 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.3. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 98%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Colo Colo като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 1.8 жълти, 0.2 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Colo Colo получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на A. Italiano като гост беше изчислен от 6 мача със средно 3.33 жълти, 0.33 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой A. Italiano получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Colo Colo с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.86 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 5:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 01:51:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.