📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W L D
3
🏟
✔ Краен резултат
2
L D L W L
Владение на топката
44%
56%
0
Очаквани голове (xG)
0
15
Общо удари
14
5
Точни удари
9
7
Неточни удари
3
7
Корнери
9
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
2
Засади
0
9
Удари в наказателното поле
9
6
Удари извън наказателното поле
5
3
Блокирани удари
2
7
Спасявания
2
10
Нарушения
10
79%
Точност на пасовете
85%
278
Точни пасове
387
353
Общо пасове
457
0
Предотвратени голове
0

🔁 Директни срещи

4
1
5
🟢 U. Catolica 🟡 Равенства O'Higgins 🔴
Дата Мач Резултат
07.03.2026 O'Higgins - U. Catolica 1 : 0
02.11.2025 U. Catolica - O'Higgins 0 : 2
17.05.2025 O'Higgins - U. Catolica 2 : 0
06.10.2024 O'Higgins - U. Catolica 0 : 2
11.05.2024 U. Catolica - O'Higgins 3 : 2
07.10.2023 O'Higgins - U. Catolica 0 : 3
23.04.2023 U. Catolica - O'Higgins 0 : 1
12.08.2022 U. Catolica - O'Higgins 2 : 2
19.03.2022 O'Higgins - U. Catolica 2 : 1
31.10.2021 O'Higgins - U. Catolica 1 : 3

🗓 Последни мачове: U. Catolica

Дата Мач Резултат Изх.
26.08.2026 Coquimbo Unido - U. Catolica 1 - 2 W
23.08.2026 U. Catolica - Nublense 1 - 2 L
19.08.2026 U. Catolica - Estudiantes L.P. 0 - 3 L
12.08.2026 Estudiantes L.P. - U. Catolica 1 - 1 D
08.08.2026 U. Catolica - Cobresal 2 - 0 W

📆 Последни мачове: O'Higgins

Дата Мач Резултат Изх.
27.08.2026 Recoleta - O'Higgins 1 - 3 W
23.08.2026 O'Higgins - Palestino 0 - 1 L
16.08.2026 Colo Colo - O'Higgins 2 - 2 D
09.08.2026 O'Higgins - Deportes Limache 1 - 3 L
02.08.2026 D. La Serena - O'Higgins 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между U. Catolica и O'Higgins е насрочена за 01.09.2026 00:45 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

U. Catolica е на позиция 3 с 33 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 38:26. Записаната форма е WLWLD. O'Higgins е на позиция 11 с 24 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 21:25. Записаната форма е LDLWL.

Последни резултати

U. Catolica има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDWLDLWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. O'Higgins има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLWWLLWL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи U. Catolica има 4 победи, равенствата са 1, а O'Higgins има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.22, оценка 75/100, успеваемост на коефициентната група 74.78% при 579 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 13, оценка 78/100, успеваемост на групата 77.81% при 3231 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на U. Catolica като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.43 жълти, 0.29 червени и 2.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 85.7%, 42.9%, 42.9%, 28.6% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 28.6%. Данните за сезона са налични за 14 от 14 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на O'Higgins като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.11 жълти, 0.44 червени и 2.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 66.7%, 44.4%, 33.3% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 44.4%. Данните за сезона са налични за 16 от 16 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 16:00:06 · Заключен: 2026-09-01 02:25:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между U. Catolica и O'Higgins завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.7 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на U. Catolica като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.43 жълти, 0.29 червени и 2.71 общо картона на мач. В този двубой U. Catolica получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.71 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 28.6% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на O'Higgins като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.11 жълти, 0.44 червени и 2.56 общо картона на мач. В този двубой O'Higgins получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.44 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 44.4% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.22. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 13. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 06:00:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.