📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
1
D W D L D
Владение на топката
60%
40%
0
Очаквани голове (xG)
0
18
Общо удари
7
6
Точни удари
2
9
Неточни удари
4
9
Корнери
2
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
2
Засади
0
9
Удари в наказателното поле
1
9
Удари извън наказателното поле
6
3
Блокирани удари
1
1
Спасявания
7
11
Нарушения
12
76%
Точност на пасовете
70%
341
Точни пасове
222
449
Общо пасове
315
0
Предотвратени голове
0

🔁 Директни срещи

4
2
4
🟢 Union La Calera 🟡 Равенства D. La Serena 🔴
Дата Мач Резултат
07.06.2026 D. La Serena - Union La Calera 0 : 2
28.03.2026 Union La Calera - D. La Serena 2 : 1
06.03.2026 D. La Serena - Union La Calera 3 : 0
16.08.2025 Union La Calera - D. La Serena 1 : 1
16.03.2025 D. La Serena - Union La Calera 1 : 0
30.10.2022 D. La Serena - Union La Calera 2 : 1
22.05.2022 Union La Calera - D. La Serena 1 : 1
28.11.2021 Union La Calera - D. La Serena 1 : 2
14.08.2021 D. La Serena - Union La Calera 1 : 2
15.01.2021 D. La Serena - Union La Calera 0 : 3

🗓 Последни мачове: Union La Calera

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Union La Calera - D. La Serena 0 - 1 L
22.08.2026 A. Italiano - Union La Calera 0 - 0 D
16.08.2026 Nublense - Union La Calera 2 - 1 L
09.08.2026 Union La Calera - Colo Colo 1 - 2 L
05.08.2026 Santiago Wanderers - Union La Calera 0 - 4 W

📆 Последни мачове: D. La Serena

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Union La Calera - D. La Serena 0 - 1 W
23.08.2026 D. La Serena - Cobresal 3 - 3 D
14.08.2026 Universidad de Concepcion - D. La Serena 0 - 2 W
08.08.2026 Coquimbo Unido - D. La Serena 1 - 1 D
02.08.2026 D. La Serena - O'Higgins 1 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Union La Calera и D. La Serena е насрочена за 31.08.2026 22:15 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Union La Calera е на позиция 16 с 14 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 19:28. Записаната форма е DLLLD. D. La Serena е на позиция 10 с 24 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 25:30. Записаната форма е DWDLD.

Последни резултати

Union La Calera има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWLDWLDW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. D. La Serena има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLDLLWWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Union La Calera има 4 победи, равенствата са 2, а D. La Serena има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 4 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 78/100, успеваемост на коефициентната група 77.60% при 500 наблюдения). Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.24, оценка 89/100, успеваемост на коефициентната група 89.29% при 28 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Union La Calera като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.13 жълти, 0.13 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 37.5%, 12.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на D. La Serena като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.11 червени и 2.78 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 55.6%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 16:00:04 · Заключен: 2026-08-31 23:55:04

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Union La Calera и D. La Serena завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.1. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Union La Calera като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.13 жълти, 0.13 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Union La Calera получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на D. La Serena като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.67 жълти, 0.11 червени и 2.78 общо картона на мач. В този двубой D. La Serena получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.22 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 8.5 корнера в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е над 8.5 корнера в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 17 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 02:40:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.