📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D W W W
0
🏟
✔ Краен резултат
1
L D D D W
Владение на топката
67%
33%
21
Общо удари
10
6
Точни удари
3
13
Неточни удари
3
9
Корнери
2
2
Жълти картони
2
1
Червени картони
0
2
Засади
3
15
Удари в наказателното поле
3
5
Удари извън наказателното поле
7
2
Блокирани удари
4
3
Спасявания
6
9
Нарушения
16
378
Точни пасове
158
473
Общо пасове
240
16
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

0
1
1
🟢 Concepción 🟡 Равенства A. Italiano 🔴
Дата Мач Резултат
07.05.2025 A. Italiano - Concepción 2 : 1
06.04.2025 Concepción - A. Italiano 0 : 0

🗓 Последни мачове: Concepción

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Nublense - Concepción 0 - 1 W
23.08.2026 Concepción - Coquimbo Unido 1 - 1 D
16.08.2026 Cobresal - Concepción 0 - 2 W
09.08.2026 Concepción - Universidad de Concepcion 1 - 0 W
02.08.2026 Concepción - U. Catolica 3 - 0 W

📆 Последни мачове: A. Italiano

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Colo Colo - A. Italiano 5 - 1 L
22.08.2026 A. Italiano - Union La Calera 0 - 0 D
16.08.2026 Everton de Vina - A. Italiano 1 - 1 D
11.08.2026 A. Italiano - Nublense 2 - 2 D
01.08.2026 Universidad de Concepcion - A. Italiano 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Concepción и A. Italiano е насрочена за 05.09.2026 00:30 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Concepción е на позиция 7 с 30 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 19:23. Записаната форма е WDWWW. A. Italiano е на позиция 13 с 22 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 20:23. Записаната форма е LDDDW.

Последни резултати

Concepción има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWWWWWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. A. Italiano има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDWLWLWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Concepción има 0 победи, равенствата са 1, а A. Italiano има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Concepción 0 / A. Italiano 0 подкрепя Concepción със средна промяна 2.59 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Concepción като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.63 жълти, 0.25 червени и 2.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 16 завършени мача (93.8% покритие). Дисциплинарният профил на A. Italiano като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.86 жълти, 0.29 червени и 3.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 85.7%, 85.7%, 57.1%, 42.9% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 28.6%. Данните за сезона са налични за 16 от 16 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 19:02:35 · Заключен: 2026-09-05 02:10:07

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Concepción и A. Italiano завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Concepción като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.63 жълти, 0.25 червени и 2.88 общо картона на мач. В този двубой Concepción получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.12 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на A. Italiano като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.86 жълти, 0.29 червени и 3.14 общо картона на мач. В този двубой A. Italiano получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.14 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 28.6% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Concepción с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.59 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 06:00:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.