Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 24.06.2026 | Everton de Vina - U. Catolica | 1 : 3 |
| 14.03.2026 | U. Catolica - Everton de Vina | 2 : 2 |
| 19.10.2025 | Everton de Vina - U. Catolica | 0 : 3 |
| 11.05.2025 | Everton de Vina - U. Catolica | 2 : 1 |
| 26.04.2025 | U. Catolica - Everton de Vina | 6 : 0 |
| 26.01.2025 | U. Catolica - Everton de Vina | 1 : 0 |
| 11.08.2024 | Everton de Vina - U. Catolica | 0 : 0 |
| 11.03.2024 | U. Catolica - Everton de Vina | 2 : 4 |
| 10.08.2023 | U. Catolica - Everton de Vina | 0 : 0 |
| 08.07.2023 | U. Catolica - Everton de Vina | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Everton de Vina - U. Catolica | 0 - 1 | L |
| 29.08.2026 | Deportes Limache - Everton de Vina | 0 - 3 | W |
| 24.08.2026 | Everton de Vina - Universidad de Concepcion | 3 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Everton de Vina - A. Italiano | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Huachipato - Everton de Vina | 1 - 4 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Everton de Vina - U. Catolica | 0 - 1 | W |
| 01.09.2026 | U. Catolica - O'Higgins | 3 - 2 | W |
| 26.08.2026 | Coquimbo Unido - U. Catolica | 1 - 2 | W |
| 23.08.2026 | U. Catolica - Nublense | 1 - 2 | L |
| 19.08.2026 | U. Catolica - Estudiantes L.P. | 0 - 3 | L |
Предстоящата среща между Everton de Vina и U. Catolica е насрочена за 05.09.2026 21:30 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio Sausalito, Viña del Mar. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Everton de Vina е на позиция 4 с 33 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 20:21. Записаната форма е WWDWL. U. Catolica е на позиция 2 с 36 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 38:26. Записаната форма е WWLWL.
Everton de Vina има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLDWDLW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. U. Catolica има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLDWLDLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи Everton de Vina има 3 победи, равенствата са 3, а U. Catolica има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Everton de Vina 0 / U. Catolica 0 подкрепя Everton de Vina със средна промяна 2.24 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Everton de Vina като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.30 жълти, 0.30 червени и 2.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 30.0%, 20.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 30.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на U. Catolica като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.43 жълти, 0.00 червени и 3.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 57.1%, 57.1% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 15 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Everton de Vina и U. Catolica завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.8 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.7. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Everton de Vina като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.3 жълти, 0.3 червени и 2.6 общо картона на мач. В този двубой Everton de Vina получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.6 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 20%, а червен картон в 30% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на U. Catolica като гост беше изчислен от 7 мача със средно 3.43 жълти, 0 червени и 3.43 общо картона на мач. В този двубой U. Catolica получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.43 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Everton de Vina с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.24 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.