📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L L D
0
🏟
✔ Краен резултат
0
W W D W W
Владение на топката
24%
76%
6
Общо удари
20
0
Точни удари
4
6
Неточни удари
8
1
Корнери
9
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
2
Засади
1
2
Удари в наказателното поле
12
4
Удари извън наказателното поле
8
0
Блокирани удари
8
6
Спасявания
0
6
Нарушения
6
111
Точни пасове
512
192
Общо пасове
596
3
Free Kicks
6

🔁 Директни срещи

2
1
7
🟢 Huachipato 🟡 Равенства Colo Colo 🔴
Дата Мач Резултат
16.03.2026 Colo Colo - Huachipato 2 : 0
03.08.2025 Colo Colo - Huachipato 2 : 2
02.03.2025 Huachipato - Colo Colo 2 : 1
13.11.2024 Huachipato - Colo Colo 0 : 2
13.10.2024 Huachipato - Colo Colo 1 : 2
03.03.2024 Colo Colo - Huachipato 2 : 0
29.07.2023 Colo Colo - Huachipato 3 : 1
01.04.2023 Huachipato - Colo Colo 0 : 1
23.07.2022 Colo Colo - Huachipato 1 : 0
27.02.2022 Huachipato - Colo Colo 1 : 0

🗓 Последни мачове: Huachipato

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Huachipato - Colo Colo 0 - 0 D
31.08.2026 Coquimbo Unido - Huachipato 0 - 1 W
22.08.2026 Huachipato - Deportes Limache 1 - 3 L
18.08.2026 Palestino - Huachipato 5 - 1 L
08.08.2026 Huachipato - Everton de Vina 1 - 4 L

📆 Последни мачове: Colo Colo

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Huachipato - Colo Colo 0 - 0 D
30.08.2026 Colo Colo - A. Italiano 5 - 1 W
27.08.2026 Colo Colo - Union Espanola 3 - 0 W
23.08.2026 Universidad de Chile - Colo Colo 1 - 2 W
16.08.2026 Colo Colo - O'Higgins 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Huachipato и Colo Colo е насрочена за 06.09.2026 20:00 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Huachipato е на позиция 12 с 24 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 26:27. Записаната форма е LLLLD. Colo Colo е на позиция 1 с 52 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 0 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 36:16. Записаната форма е WWDWW.

Последни резултати

Huachipato има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLDWLLWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Colo Colo има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDWWWWDL. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Huachipato има 2 победи, равенствата са 1, а Colo Colo има 7 победи. Средният общ брой голове е 2.30. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Huachipato -0.25 / Colo Colo +0.25 подкрепя Colo Colo със средна промяна 6.00 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 16 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 17, оценка 82/100, успеваемост на групата 81.66% при 2186 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Huachipato като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.30 жълти, 0.10 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 70.0%, 50.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Colo Colo като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.30 жълти, 0.10 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 30.0%, 20.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 17 завършени мача (94.1% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:36 · Заключен: 2026-09-06 21:40:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Huachipato и Colo Colo завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.3 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.6. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Huachipato като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.3 жълти, 0.1 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой Huachipato получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 10% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Colo Colo като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.3 жълти, 0.1 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой Colo Colo получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 10%, а червен картон в 10% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Colo Colo с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 6 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 17. Реалният изход по пазара е мач без отбелязан гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-07 00:21:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.