Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 03.08.2025 | O'Higgins - Union La Calera | 1 : 0 |
| 02.03.2025 | Union La Calera - O'Higgins | 2 : 2 |
| 28.08.2024 | O'Higgins - Union La Calera | 1 : 1 |
| 07.04.2024 | Union La Calera - O'Higgins | 2 : 3 |
| 01.10.2023 | O'Higgins - Union La Calera | 0 : 1 |
| 17.04.2023 | Union La Calera - O'Higgins | 0 : 1 |
| 13.09.2022 | O'Higgins - Union La Calera | 2 : 2 |
| 19.04.2022 | Union La Calera - O'Higgins | 0 : 0 |
| 25.09.2021 | Union La Calera - O'Higgins | 2 : 0 |
| 25.04.2021 | O'Higgins - Union La Calera | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | U. Catolica - O'Higgins | 3 - 2 | L |
| 27.08.2026 | Recoleta - O'Higgins | 1 - 3 | W |
| 23.08.2026 | O'Higgins - Palestino | 0 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Colo Colo - O'Higgins | 2 - 2 | D |
| 09.08.2026 | O'Higgins - Deportes Limache | 1 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Union La Calera - D. La Serena | 0 - 1 | L |
| 22.08.2026 | A. Italiano - Union La Calera | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Nublense - Union La Calera | 2 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Union La Calera - Colo Colo | 1 - 2 | L |
| 05.08.2026 | Santiago Wanderers - Union La Calera | 0 - 4 | W |
Предстоящата среща между O'Higgins и Union La Calera е насрочена за 06.09.2026 17:45 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio El Teniente, Rancagua. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
O'Higgins е на позиция 11 с 24 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 21:25. Записаната форма е LLDLW. Union La Calera е на позиция 16 с 14 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 19:28. Записаната форма е LDLLL.
O'Higgins има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDLWWLLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Union La Calera има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLWLDWLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи O'Higgins има 4 победи, равенствата са 4, а Union La Calera има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.78; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка O'Higgins -1 / Union La Calera +1 подкрепя Union La Calera със средна промяна 1.38 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90). Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.24, оценка 89/100, успеваемост на коефициентната група 89.29% при 28 наблюдения).
Дисциплинарният профил на O'Higgins като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.14 червени и 3.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 85.7%, 42.9% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Union La Calera като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.44 жълти, 0.11 червени и 2.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 44.4%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между O'Higgins и Union La Calera завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.78. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на O'Higgins като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 3 жълти, 0.14 червени и 3.14 общо картона на мач. В този двубой O'Higgins получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.14 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 85.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Union La Calera като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.44 жълти, 0.11 червени и 2.56 общо картона на мач. В този двубой Union La Calera получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.44 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Union La Calera с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.38 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 8.5 корнера в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е под 8.5 корнера в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.