Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 02.12.2025 | Universidad de Chile - Coquimbo Unido | 1 : 1 |
| 15.06.2025 | Coquimbo Unido - Universidad de Chile | 1 : 0 |
| 05.01.2025 | Coquimbo Unido - Universidad de Chile | 2 : 1 |
| 13.10.2024 | Universidad de Chile - Coquimbo Unido | 1 : 0 |
| 09.10.2024 | Coquimbo Unido - Universidad de Chile | 0 : 0 |
| 31.08.2024 | Coquimbo Unido - Universidad de Chile | 0 : 1 |
| 14.04.2024 | Universidad de Chile - Coquimbo Unido | 1 : 1 |
| 30.01.2024 | Coquimbo Unido - Universidad de Chile | 1 : 0 |
| 24.11.2023 | Universidad de Chile - Coquimbo Unido | 1 : 2 |
| 10.05.2023 | Coquimbo Unido - Universidad de Chile | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Universidad de Concepcion - Universidad de Chile | 2 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Universidad de Chile - Colo Colo | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Deportes Limache - Universidad de Chile | 1 - 3 | W |
| 10.08.2026 | Universidad de Chile - Palestino | 2 - 1 | W |
| 05.08.2026 | Union San Felipe - Universidad de Chile | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Coquimbo Unido - Universidad de Concepcion | 1 - 0 | W |
| 31.08.2026 | Coquimbo Unido - Huachipato | 0 - 1 | L |
| 26.08.2026 | Coquimbo Unido - U. Catolica | 1 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Concepción - Coquimbo Unido | 1 - 1 | D |
| 19.08.2026 | Coquimbo Unido - Platense | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Universidad de Chile и Coquimbo Unido е насрочена за 06.09.2026 00:00 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Universidad de Chile е на позиция 3 с 36 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 6 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 21:11. Записаната форма е LLWWW. Coquimbo Unido е на позиция 10 с 26 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 23:20. Записаната форма е LDDLD.
Universidad de Chile има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWWWWLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Coquimbo Unido има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDDDWLLW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 10 директни срещи Universidad de Chile има 2 победи, равенствата са 3, а Coquimbo Unido има 5 победи. Средният общ брой голове е 1.70. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Universidad de Chile -0.25 / Coquimbo Unido +0.25 подкрепя Universidad de Chile със средна промяна 2.22 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 16 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Universidad de Chile като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.86 жълти, 0.00 червени и 2.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 85.7%, 57.1%, 57.1%, 57.1% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Coquimbo Unido като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.56 жълти, 0.33 червени и 3.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 88.9%, 55.6% и 44.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Universidad de Chile и Coquimbo Unido завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.7 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Universidad de Chile като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.86 жълти, 0 червени и 2.86 общо картона на мач. В този двубой Universidad de Chile получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.86 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Coquimbo Unido като гост беше изчислен от 9 мача със средно 3.56 жълти, 0.33 червени и 3.89 общо картона на мач. В този двубой Coquimbo Unido получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.89 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 88.9%, 5+ в 44.4%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Universidad de Chile с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.22 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 4:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.