📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W L W D
3
🏟
✔ Краен резултат
0
W L L L W
1
Жълти картони
5
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

9
1
0
🟢 KI Klaksvik 🟡 Равенства EB / Streymur 🔴
Дата Мач Резултат
30.05.2026 KI Klaksvik - EB / Streymur 2 : 1
20.03.2026 EB / Streymur - KI Klaksvik 0 : 0
24.09.2025 EB / Streymur - KI Klaksvik 0 : 3
21.09.2025 KI Klaksvik - EB / Streymur 6 : 2
30.03.2025 KI Klaksvik - EB / Streymur 2 : 1
25.08.2024 KI Klaksvik - EB / Streymur 2 : 1
16.06.2024 EB / Streymur - KI Klaksvik 1 : 2
30.04.2024 EB / Streymur - KI Klaksvik 0 : 1
27.09.2023 EB / Streymur - KI Klaksvik 0 : 2
27.08.2023 KI Klaksvik - EB / Streymur 3 : 2

🗓 Последни мачове: KI Klaksvik

Дата Мач Резултат Изх.
27.08.2026 Riga - KI Klaksvik 2 - 1 L
23.08.2026 KI Klaksvik - NSI Runavik 2 - 2 D
20.08.2026 KI Klaksvik - Riga 0 - 0 D
17.08.2026 AB - KI Klaksvik 3 - 4 W
14.08.2026 KI Klaksvik - Lech Poznan 0 - 5 L

📆 Последни мачове: EB / Streymur

Дата Мач Резултат Изх.
23.08.2026 EB / Streymur - AB 2 - 0 W
16.08.2026 NSI Runavik - EB / Streymur 4 - 2 L
07.08.2026 07 Vestur - EB / Streymur 3 - 2 L
02.08.2026 EB / Streymur - Vikingur Gota 1 - 2 L
04.07.2026 AB - EB / Streymur 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между KI Klaksvik и EB / Streymur е насрочена за 31.08.2026 17:30 в Meistaradeildin. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

KI Klaksvik е на позиция 2 с 38 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 7 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 33:12. Записаната форма е DWLWD. EB / Streymur е на позиция 7 с 20 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 5 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 21:28. Записаната форма е WLLLW.

Последни резултати

KI Klaksvik има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDWLLLWLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. EB / Streymur има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWDDWLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи KI Klaksvik има 9 победи, равенствата са 1, а EB / Streymur има 0 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за KI Klaksvik с увереност 75%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 74.69%, 15.19% и 10.12%. Разликата в моделния momentum е 64.56 пункта в полза на KI Klaksvik. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.22 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.88%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка KI Klaksvik 0 / EB / Streymur 0 подкрепя KI Klaksvik със средна промяна 1.87 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 34, оценка 80/100, успеваемост на групата 79.53% при 298 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на KI Klaksvik като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.25 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 75.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 19 завършени мача (52.6% покритие). Дисциплинарният профил на EB / Streymur като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.17 червени и 3.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 12 от 19 завършени мача (63.2% покритие).

Генериран: 2026-08-31 03:20:02 · Заключен: 2026-08-31 19:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между KI Klaksvik и EB / Streymur завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на KI Klaksvik като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2.75 жълти, 0.25 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой KI Klaksvik получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на EB / Streymur като гост беше изчислен от 6 мача със средно 3 жълти, 0.17 червени и 3.17 общо картона на мач. В този двубой EB / Streymur получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 1.83 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше KI Klaksvik с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.87 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 34. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 21:50:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.