Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.06.2026 | AB - HB Torshavn | 3 : 1 |
| 03.05.2026 | HB Torshavn - AB | 1 : 1 |
| 27.08.2023 | AB - HB Torshavn | 2 : 4 |
| 06.08.2023 | HB Torshavn - AB | 5 : 0 |
| 08.04.2023 | HB Torshavn - AB | 4 : 0 |
| 04.09.2022 | AB - HB Torshavn | 2 : 1 |
| 07.08.2022 | HB Torshavn - AB | 3 : 0 |
| 18.05.2022 | HB Torshavn - AB | 2 : 1 |
| 05.03.2022 | AB - HB Torshavn | 1 : 3 |
| 24.10.2020 | AB - HB Torshavn | 2 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | HB Torshavn - B36 Torshavn | 1 - 3 | L |
| 25.10.2026 | NSI Runavik - HB Torshavn | 1 - 1 | D |
| 18.10.2026 | EB / Streymur - HB Torshavn | 0 - 1 | W |
| 11.10.2026 | HB Torshavn - KI Klaksvik | 0 - 3 | L |
| 19.09.2026 | HB Torshavn - AB | 4 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | AB - 07 Vestur | 1 - 0 | W |
| 25.10.2026 | Skála - AB | 1 - 1 | D |
| 18.10.2026 | Vikingur Gota - AB | 2 - 0 | L |
| 11.10.2026 | AB - B36 Torshavn | 1 - 2 | L |
| 19.09.2026 | HB Torshavn - AB | 4 - 1 | L |
Предстоящата среща между HB Torshavn и AB е насрочена за 19.09.2026 14:30 в Meistaradeildin. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
HB Torshavn е на позиция 3 с 38 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 40:27. Записаната форма е DWDWW. AB е на позиция 6 с 24 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 30:38. Записаната форма е DLLLW.
HB Torshavn има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWWWLLWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. AB има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLWLLWLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи HB Torshavn има 7 победи, равенствата са 1, а AB има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.90. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка HB Torshavn 0 / AB 0 подкрепя HB Torshavn със средна промяна 6.88 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70).
Дисциплинарният профил на HB Torshavn като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.17 жълти, 0.00 червени и 2.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 22 завършени мача (54.5% покритие). Дисциплинарният профил на AB като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.38 жълти, 0.13 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 50.0%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 16 от 22 завършени мача (72.7% покритие).
Срещата между HB Torshavn и AB завърши при резултат 4:1. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.9 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на HB Torshavn като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.17 жълти, 0 червени и 2.17 общо картона на мач. В този двубой HB Torshavn получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.17 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на AB като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.38 жълти, 0.13 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой AB получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше AB с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 6.88 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 4:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.