Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 04.07.2026 | B71 - HB II | 2 : 2 |
| 19.04.2026 | HB II - B71 | 1 : 2 |
| 19.10.2024 | B71 - HB II | 7 : 0 |
| 25.08.2024 | B71 - HB II | 3 : 0 |
| 15.03.2024 | HB II - B71 | 0 : 1 |
| 07.10.2023 | HB II - B71 | 1 : 1 |
| 03.10.2023 | B71 - HB II | 4 : 1 |
| 29.04.2023 | B71 - HB II | 1 : 1 |
| 03.09.2022 | B71 - HB II | 4 : 0 |
| 13.08.2022 | HB II - B71 | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Víkingur II - HB II | 2 - 0 | L |
| 22.08.2026 | HB II - Hoyvík | 5 - 0 | W |
| 15.08.2026 | NSÍ II - HB II | 4 - 1 | L |
| 06.08.2026 | HB II - B36 II | 0 - 3 | L |
| 01.08.2026 | HB II - TB | 1 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | B71 - B36 II | 5 - 3 | W |
| 22.08.2026 | B71 - Víkingur II | 3 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Hoyvík - B71 | 0 - 3 | W |
| 06.08.2026 | EB / Streymur II - B71 | 1 - 3 | W |
| 01.08.2026 | B71 - NSÍ II | 7 - 0 | W |
Предстоящата среща между HB II и B71 е насрочена за 06.09.2026 14:00 в 1. Deild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
HB II е на позиция 8 с 20 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 5 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 19:28. Записаната форма е WLLLD. B71 е на позиция 1 с 50 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 57:18. Записаната форма е WWWWD.
HB II има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLDLWLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. B71 има 9 победи, 1 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWDWWWW. Средните стойности са 3.80 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
В последните 10 директни срещи HB II има 1 победи, равенствата са 3, а B71 има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.40. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на HB II като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 21 завършени мача (4.8% покритие).
Срещата между HB II и B71 завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.4 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.