Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 31.05.2026 | Hoyvík - NSÍ II | 0 : 3 |
| 14.03.2026 | NSÍ II - Hoyvík | 3 : 4 |
| 30.08.2024 | Hoyvík - NSÍ II | 0 : 1 |
| 24.05.2024 | Hoyvík - NSÍ II | 1 : 2 |
| 09.03.2024 | NSÍ II - Hoyvík | 2 : 0 |
| 02.10.2020 | Hoyvík - NSÍ II | 1 : 7 |
| 15.09.2020 | NSÍ II - Hoyvík | 8 : 1 |
| 11.06.2020 | Hoyvík - NSÍ II | 4 : 4 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 23.10.2026 | EB / Streymur II - Hoyvík | 0 - 1 | W |
| 17.10.2026 | Hoyvík - NSÍ II | 2 - 0 | W |
| 10.10.2026 | Hoyvík - Víkingur II | 3 - 8 | L |
| 19.09.2026 | TB - Hoyvík | 0 - 0 | D |
| 12.09.2026 | Hoyvík - B36 II | 2 - 4 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 23.10.2026 | NSÍ II - Víkingur II | 0 - 1 | L |
| 17.10.2026 | Hoyvík - NSÍ II | 2 - 0 | L |
| 10.10.2026 | NSÍ II - B71 | 2 - 2 | D |
| 19.09.2026 | B36 II - NSÍ II | 5 - 2 | L |
| 12.09.2026 | NSÍ II - ÍF II | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между Hoyvík и NSÍ II е насрочена за 17.10.2026 14:00 в 1. Deild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Hoyvík е на позиция 8 с 23 точки след 25 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 16 загуби. Головата разлика е 39:75. Записаната форма е LDLWL. NSÍ II е на позиция 7 с 26 точки след 25 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 36:57. Записаната форма е DLLWL.
Hoyvík има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWLLLWLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. NSÍ II има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWLLWLLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 3.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
В последните 8 директни срещи Hoyvík има 1 победи, равенствата са 1, а NSÍ II има 6 победи. Средният общ брой голове е 5.13. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 85/100, успеваемост на групата 84.89% при 609 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Hoyvík като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 0.25 жълти, 1.50 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 25 завършени мача (16.0% покритие). Дисциплинарният профил на NSÍ II като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 25 завършени мача (8.0% покритие).
Срещата между Hoyvík и NSÍ II завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 8 директни срещи е 5.13 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.