Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.03.2026 | Jeju United FC - Ulsan Hyundai FC | 0 : 2 |
| 30.11.2025 | Ulsan Hyundai FC - Jeju United FC | 0 : 1 |
| 09.08.2025 | Ulsan Hyundai FC - Jeju United FC | 1 : 0 |
| 11.05.2025 | Jeju United FC - Ulsan Hyundai FC | 1 : 2 |
| 09.03.2025 | Ulsan Hyundai FC - Jeju United FC | 2 : 0 |
| 26.07.2024 | Jeju United FC - Ulsan Hyundai FC | 1 : 0 |
| 23.06.2024 | Jeju United FC - Ulsan Hyundai FC | 2 : 3 |
| 28.04.2024 | Ulsan Hyundai FC - Jeju United FC | 3 : 1 |
| 21.07.2023 | Ulsan Hyundai FC - Jeju United FC | 2 : 1 |
| 28.06.2023 | Ulsan Hyundai FC - Jeju United FC | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Jeju United FC - Daejeon Citizen | 3 - 1 | W |
| 25.08.2026 | Jeju United FC - Pohang Steelers | 1 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Jeju United FC - Gimcheon Sangmu FC | 0 - 0 | D |
| 19.08.2026 | FC Anyang - Jeju United FC | 2 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Jeju United FC - FC Anyang | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Ulsan Hyundai FC - Gimcheon Sangmu FC | 3 - 1 | W |
| 26.08.2026 | Daejeon Citizen - Ulsan Hyundai FC | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Jeonbuk Motors - Ulsan Hyundai FC | 1 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Ulsan Hyundai FC - Gangwon FC | 2 - 3 | L |
| 08.08.2026 | Pohang Steelers - Ulsan Hyundai FC | 0 - 2 | W |
Предстоящата среща между Jeju United FC и Ulsan Hyundai FC е насрочена за 05.09.2026 10:00 в K League 1. Посоченият стадион е Jeju World Cup Stadium, Seogwipo. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Jeju United FC е на позиция 4 с 38 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 7 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 22:23. Записаната форма е WLDWW. Ulsan Hyundai FC е на позиция 2 с 40 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 33:30. Записаната форма е WLLLW.
Jeju United FC има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLWWLDDW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Ulsan Hyundai FC има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWWLWLD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Jeju United FC има 2 победи, равенствата са 1, а Ulsan Hyundai FC има 7 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Jeju United FC като домакин е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 2.07 жълти, 0.14 червени и 2.21 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 42.9%, 7.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 23 от 26 завършени мача (88.5% покритие). Дисциплинарният профил на Ulsan Hyundai FC като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.30 жълти, 0.10 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 50.0%, 10.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 26 завършени мача (73.1% покритие).
Срещата между Jeju United FC и Ulsan Hyundai FC завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.4 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Jeju United FC като домакин беше изчислен от 14 мача със средно 2.07 жълти, 0.14 червени и 2.21 общо картона на мач. В този двубой Jeju United FC получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.79 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ulsan Hyundai FC като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.3 жълти, 0.1 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой Ulsan Hyundai FC получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.6 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 10% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.