Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.04.2026 | Jeonbuk Motors - Pohang Steelers | 3 : 2 |
| 22.11.2025 | Pohang Steelers - Jeonbuk Motors | 0 : 0 |
| 24.08.2025 | Pohang Steelers - Jeonbuk Motors | 3 : 1 |
| 19.07.2025 | Pohang Steelers - Jeonbuk Motors | 2 : 3 |
| 16.03.2025 | Jeonbuk Motors - Pohang Steelers | 2 : 2 |
| 17.08.2024 | Jeonbuk Motors - Pohang Steelers | 2 : 1 |
| 26.06.2024 | Jeonbuk Motors - Pohang Steelers | 1 : 1 |
| 04.05.2024 | Pohang Steelers - Jeonbuk Motors | 1 : 0 |
| 20.02.2024 | Pohang Steelers - Jeonbuk Motors | 1 : 1 |
| 14.02.2024 | Jeonbuk Motors - Pohang Steelers | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Incheon United - Jeonbuk Motors | 1 - 1 | D |
| 25.08.2026 | Gimcheon Sangmu FC - Jeonbuk Motors | 0 - 0 | D |
| 22.08.2026 | Jeonbuk Motors - Ulsan Hyundai FC | 1 - 0 | W |
| 19.08.2026 | Dangjin Citizen - Jeonbuk Motors | 2 - 2 | D |
| 16.08.2026 | Bucheon FC 1995 - Jeonbuk Motors | 3 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Gangwon FC - Pohang Steelers | 0 - 0 | D |
| 25.08.2026 | Jeju United FC - Pohang Steelers | 1 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Pohang Steelers - Bucheon FC 1995 | 3 - 0 | W |
| 19.08.2026 | Pohang Steelers - Jinju Citizen | 3 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Gwangju FC - Pohang Steelers | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Jeonbuk Motors и Pohang Steelers е насрочена за 05.09.2026 10:00 в K League 1. Посоченият стадион е Jeonju World Cup Stadium, Jeonju. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Jeonbuk Motors е на позиция 3 с 39 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 7 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 27:16. Записаната форма е DDWLL. Pohang Steelers е на позиция 6 с 35 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 20:22. Записаната форма е DWLWL.
Jeonbuk Motors има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDLLDWDL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Pohang Steelers има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWWLLLLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Jeonbuk Motors има 4 победи, равенствата са 4, а Pohang Steelers има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Jeonbuk Motors -1.5 / Pohang Steelers +1.5 подкрепя Pohang Steelers със средна промяна 1.04 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Jeonbuk Motors като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.20 жълти, 0.00 червени и 2.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 70.0%, 30.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 24 от 26 завършени мача (92.3% покритие). Дисциплинарният профил на Pohang Steelers като гост е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 1.69 жълти, 0.15 червени и 1.85 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 38.5%, 23.1%, 15.4% и 7.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 15.4%. Данните за сезона са налични за 25 от 26 завършени мача (96.2% покритие).
Срещата между Jeonbuk Motors и Pohang Steelers завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Jeonbuk Motors като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.2 жълти, 0 червени и 2.2 общо картона на мач. В този двубой Jeonbuk Motors получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Pohang Steelers като гост беше изчислен от 13 мача със средно 1.69 жълти, 0.15 червени и 1.85 общо картона на мач. В този двубой Pohang Steelers получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.85 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 23.1%, 5+ в 7.7%, а червен картон в 15.4% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Pohang Steelers с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.04 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.