Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 28.02.2026 | Incheon United - FC Seoul | 1 : 2 |
| 27.07.2024 | Incheon United - FC Seoul | 0 : 1 |
| 11.05.2024 | Incheon United - FC Seoul | 1 : 2 |
| 10.03.2024 | FC Seoul - Incheon United | 0 : 0 |
| 22.07.2023 | FC Seoul - Incheon United | 0 : 1 |
| 07.06.2023 | Incheon United - FC Seoul | 1 : 1 |
| 25.02.2023 | FC Seoul - Incheon United | 2 : 1 |
| 27.08.2022 | Incheon United - FC Seoul | 2 : 0 |
| 25.06.2022 | FC Seoul - Incheon United | 1 : 1 |
| 26.02.2022 | Incheon United - FC Seoul | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Gwangju FC - FC Seoul | 2 - 5 | W |
| 25.08.2026 | FC Seoul - Bucheon FC 1995 | 1 - 0 | W |
| 22.08.2026 | FC Anyang - FC Seoul | 0 - 7 | W |
| 15.08.2026 | FC Seoul - Daejeon Citizen | 4 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Gimcheon Sangmu FC - FC Seoul | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Incheon United - Jeonbuk Motors | 1 - 1 | D |
| 26.08.2026 | FC Anyang - Incheon United | 2 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Gwangju FC - Incheon United | 0 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Incheon United - Gimcheon Sangmu FC | 1 - 1 | D |
| 02.08.2026 | Jeju United FC - Incheon United | 3 - 3 | D |
Предстоящата среща между FC Seoul и Incheon United е насрочена за 05.09.2026 10:00 в K League 1. Посоченият стадион е Seoul World Cup Stadium, Seoul. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
FC Seoul е на позиция 1 с 56 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 4 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 35:17. Записаната форма е WWWWD. Incheon United е на позиция 8 с 34 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 28:24. Записаната форма е DLWDD.
FC Seoul има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDDLLWW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Incheon United има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWDDLDWWL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи FC Seoul има 4 победи, равенствата са 4, а Incheon United има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.90. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка FC Seoul -0.5 / Incheon United +0.5 подкрепя Incheon United със средна промяна 1.22 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, Bet365) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на FC Seoul като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.11 червени и 2.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 21 от 26 завършени мача (80.8% покритие). Дисциплинарният профил на Incheon United като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.83 жълти, 0.17 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 41.7%, 41.7% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 23 от 25 завършени мача (92.0% покритие).
Срещата между FC Seoul и Incheon United завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.9 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на FC Seoul като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2 жълти, 0.11 червени и 2.11 общо картона на мач. В този двубой FC Seoul получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.11 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Incheon United като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.83 жълти, 0.17 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Incheon United получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 41.7%, 5+ в 25%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Incheon United с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.22 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.