Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.03.2026 | Gangwon FC - FC Anyang | 1 : 1 |
| 05.10.2025 | Gangwon FC - FC Anyang | 1 : 1 |
| 28.05.2025 | Gangwon FC - FC Anyang | 1 : 3 |
| 06.04.2025 | FC Anyang - Gangwon FC | 2 : 0 |
| 28.09.2016 | Gangwon FC - FC Anyang | 3 : 0 |
| 03.09.2016 | FC Anyang - Gangwon FC | 0 : 0 |
| 29.05.2016 | Gangwon FC - FC Anyang | 4 : 1 |
| 30.04.2016 | FC Anyang - Gangwon FC | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Bucheon FC 1995 - FC Anyang | 1 - 1 | D |
| 26.08.2026 | FC Anyang - Incheon United | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | FC Anyang - FC Seoul | 0 - 7 | L |
| 19.08.2026 | FC Anyang - Jeju United FC | 2 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Jeju United FC - FC Anyang | 2 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Gangwon FC - Pohang Steelers | 0 - 0 | D |
| 26.08.2026 | Gangwon FC - Gwangju FC | 2 - 2 | D |
| 23.08.2026 | Daejeon Citizen - Gangwon FC | 3 - 0 | L |
| 19.08.2026 | Gangwon FC - Seongnam FC | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Ulsan Hyundai FC - Gangwon FC | 2 - 3 | W |
Предстоящата среща между FC Anyang и Gangwon FC е насрочена за 06.09.2026 10:00 в K League 1. Посоченият стадион е Anyang Stadium, Anyang. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
FC Anyang е на позиция 7 с 34 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 9 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 29:26. Записаната форма е DWLLL. Gangwon FC е на позиция 5 с 37 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 8 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 25:17. Записаната форма е DDLWL.
FC Anyang има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWLLLWWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Gangwon FC има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDWLLLDW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 8 директни срещи FC Anyang има 2 победи, равенствата са 3, а Gangwon FC има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 37.5%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка FC Anyang -0.75 / Gangwon FC +0.75 подкрепя FC Anyang със средна промяна 2.78 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на FC Anyang като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.15 червени и 2.15 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 61.5%, 30.8%, 15.4% и 7.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 15.4%. Данните за сезона са налични за 26 от 26 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Gangwon FC като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.08 червени и 2.08 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 8.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 24 от 25 завършени мача (96.0% покритие).
Срещата между FC Anyang и Gangwon FC завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на FC Anyang като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 2 жълти, 0.15 червени и 2.15 общо картона на мач. В този двубой FC Anyang получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.15 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30.8%, 5+ в 7.7%, а червен картон в 15.4% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gangwon FC като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2 жълти, 0.08 червени и 2.08 общо картона на мач. В този двубой Gangwon FC получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.08 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 8.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Anyang с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.78 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.