📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟 Gimcheon Stadium , Gimcheon
✔ Краен резултат
2
L D L L D
Владение на топката
61%
39%
2
Общо удари
2
2
Точни удари
2
0
Неточни удари
0
4
Корнери
1
0
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

4
3
3
🟢 Gimcheon Sangmu FC 🟡 Равенства Gwangju FC 🔴
Дата Мач Резултат
22.07.2026 Gwangju FC - Gimcheon Sangmu FC 1 : 1
17.03.2026 Gimcheon Sangmu FC - Gwangju FC 1 : 1
22.07.2025 Gwangju FC - Gimcheon Sangmu FC 1 : 0
05.05.2025 Gwangju FC - Gimcheon Sangmu FC 1 : 0
16.03.2025 Gimcheon Sangmu FC - Gwangju FC 0 : 0
28.09.2024 Gimcheon Sangmu FC - Gwangju FC 2 : 0
15.06.2024 Gwangju FC - Gimcheon Sangmu FC 2 : 0
06.04.2024 Gimcheon Sangmu FC - Gwangju FC 2 : 1
25.10.2020 Gwangju FC - Gimcheon Sangmu FC 0 : 1
15.09.2020 Gwangju FC - Gimcheon Sangmu FC 0 : 1

🗓 Последни мачове: Gimcheon Sangmu FC

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Ulsan Hyundai FC - Gimcheon Sangmu FC 3 - 1 L
25.08.2026 Gimcheon Sangmu FC - Jeonbuk Motors 0 - 0 D
22.08.2026 Jeju United FC - Gimcheon Sangmu FC 0 - 0 D
19.08.2026 Gimpo Citizen - Gimcheon Sangmu FC 2 - 1 L
16.08.2026 Incheon United - Gimcheon Sangmu FC 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Gwangju FC

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Gwangju FC - FC Seoul 2 - 5 L
26.08.2026 Gangwon FC - Gwangju FC 2 - 2 D
23.08.2026 Gwangju FC - Incheon United 0 - 1 L
19.08.2026 Ulsan Citizen - Gwangju FC 0 - 1 W
15.08.2026 Gwangju FC - Pohang Steelers 1 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Gimcheon Sangmu FC и Gwangju FC е насрочена за 06.09.2026 10:00 в K League 1. Посоченият стадион е Gimcheon Stadium, Gimcheon. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Gimcheon Sangmu FC е на позиция 11 с 27 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 11 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 22:28. Записаната форма е LDDDD. Gwangju FC е на позиция 12 с 12 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 7 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 11:47. Записаната форма е LDLLD.

Последни резултати

Gimcheon Sangmu FC има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDLDDWWWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Gwangju FC има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWLDLWLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Gimcheon Sangmu FC има 4 победи, равенствата са 3, а Gwangju FC има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Gimcheon Sangmu FC или равенство (1X) с увереност 83%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.80%, 24.63% и 16.57%. Разликата в моделния momentum е 42.23 пункта в полза на Gimcheon Sangmu FC. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.56%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Gimcheon Sangmu FC -0.5 / Gwangju FC +0.5 подкрепя Gimcheon Sangmu FC със средна промяна 1.08 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Gimcheon Sangmu FC като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 1.91 жълти, 0.18 червени и 2.09 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 45.5%, 36.4%, 18.2% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 18.2%. Данните за сезона са налични за 24 от 26 завършени мача (92.3% покритие). Дисциплинарният профил на Gwangju FC като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.42 жълти, 0.00 червени и 2.42 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 50.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 25 от 26 завършени мача (96.2% покритие).

Генериран: 2026-09-05 23:02:27 · Заключен: 2026-09-06 11:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Gimcheon Sangmu FC и Gwangju FC завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.5 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Gimcheon Sangmu FC като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 1.91 жълти, 0.18 червени и 2.09 общо картона на мач. В този двубой Gimcheon Sangmu FC получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.09 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 36.4%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 18.2% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gwangju FC като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.42 жълти, 0 червени и 2.42 общо картона на мач. В този двубой Gwangju FC получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.42 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Gimcheon Sangmu FC с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.08 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 14:21:11
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.