📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟 Steelyard Stadium , Pohang
✔ Краен резултат
1
D D W L W
Владение на топката
32%
68%
11
Общо удари
18
4
Точни удари
4
2
Неточни удари
6
3
Корнери
4
4
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
2
Засади
3
6
Удари в наказателното поле
13
5
Удари извън наказателното поле
5
5
Блокирани удари
8
3
Спасявания
2
13
Нарушения
5
128
Точни пасове
460
207
Общо пасове
554
5
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

3
3
4
🟢 Pohang Steelers 🟡 Равенства FC Seoul 🔴
Дата Мач Резултат
22.07.2026 FC Seoul - Pohang Steelers 3 : 1
18.03.2026 Pohang Steelers - FC Seoul 0 : 1
09.11.2025 Pohang Steelers - FC Seoul 0 : 0
18.10.2025 FC Seoul - Pohang Steelers 1 : 2
29.06.2025 FC Seoul - Pohang Steelers 4 : 1
27.04.2025 Pohang Steelers - FC Seoul 1 : 0
02.11.2024 FC Seoul - Pohang Steelers 1 : 1
11.08.2024 Pohang Steelers - FC Seoul 1 : 2
17.07.2024 Pohang Steelers - FC Seoul 5 : 1
25.05.2024 Pohang Steelers - FC Seoul 2 : 2

🗓 Последни мачове: Pohang Steelers

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Pohang Steelers - Jeju United FC 1 - 1 D
28.10.2026 Kashima - Pohang Steelers 3 - 0 L
24.10.2026 Ulsan Hyundai FC - Pohang Steelers 2 - 2 D
18.10.2026 Pohang Steelers - FC Anyang 0 - 0 D
13.10.2026 Pohang Steelers - Johor Darul Takzim FC 0 - 2 L

📆 Последни мачове: FC Seoul

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 FC Seoul - Incheon United 0 - 1 L
28.10.2026 Viettel - FC Seoul 0 - 5 W
24.10.2026 FC Seoul - Gangwon FC 1 - 1 D
18.10.2026 FC Seoul - Gimcheon Sangmu FC 2 - 2 D
14.10.2026 Melbourne Victory - FC Seoul 3 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Pohang Steelers и FC Seoul е насрочена за 20.09.2026 10:00 в K League 1. Посоченият стадион е Steelyard Stadium, Pohang. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Pohang Steelers е на позиция 8 с 37 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 7 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 26:33. Записаната форма е DDLDW. FC Seoul е на позиция 1 с 62 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 19 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 55:23. Записаната форма е WLWWW.

Последни резултати

Pohang Steelers има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDLDWWWWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. FC Seoul има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWWWWDD. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Pohang Steelers има 3 победи, равенствата са 3, а FC Seoul има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Pohang Steelers -1.5 / FC Seoul +1.5 подкрепя FC Seoul със средна промяна 1.32 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Pohang Steelers като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 1.85 жълти, 0.23 червени и 2.08 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 53.8%, 23.1%, 7.7% и 7.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 23.1%. Данните за сезона са налични за 28 от 29 завършени мача (96.6% покритие). Дисциплинарният профил на FC Seoul като гост е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 2.36 жълти, 0.14 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 92.9%, 57.1%, 50.0%, 21.4% и 21.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 24 от 29 завършени мача (82.8% покритие).

Генериран: 2026-09-19 21:30:03 · Заключен: 2026-09-20 11:40:28

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Pohang Steelers и FC Seoul завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.9 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Pohang Steelers като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 1.85 жълти, 0.23 червени и 2.08 общо картона на мач. В този двубой Pohang Steelers получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.92 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 23.1%, 5+ в 7.7%, а червен картон в 23.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Seoul като гост беше изчислен от 14 мача със средно 2.36 жълти, 0.14 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой FC Seoul получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 21.4%, а червен картон в 14.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Seoul с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.32 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-20 14:40:29
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.