📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟 Tsentraluri Stadioni , Dusheti
✔ Краен резултат
4
L L W W D
0
Жълти картони
3
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
4
3
🟢 Aragvi Dusheti 🟡 Равенства Shturmi 🔴
Дата Мач Резултат
07.04.2026 Aragvi Dusheti - Shturmi 0 : 2
05.09.2025 Shturmi - Aragvi Dusheti 0 : 0
03.04.2025 Aragvi Dusheti - Shturmi 1 : 1
08.12.2024 Aragvi Dusheti - Shturmi 1 : 1
30.09.2024 Shturmi - Aragvi Dusheti 2 : 1
05.08.2024 Aragvi Dusheti - Shturmi 1 : 1
27.04.2024 Shturmi - Aragvi Dusheti 1 : 0

🗓 Последни мачове: Aragvi Dusheti

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Kolkheti Poti - Aragvi Dusheti 1 - 1 D
26.08.2026 Gagra - Aragvi Dusheti 0 - 0 D
22.08.2026 Aragvi Dusheti - Gori 1 - 0 W
15.08.2026 Gareji - Aragvi Dusheti 0 - 2 W
08.08.2026 Aragvi Dusheti - Samtredia 2 - 4 L

📆 Последни мачове: Shturmi

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Gori - Shturmi 3 - 1 L
22.08.2026 Shturmi - Samtredia 0 - 1 L
15.08.2026 Sioni - Shturmi 0 - 1 W
08.08.2026 Shturmi - Merani Martvili 2 - 1 W
26.07.2026 Samtredia - Shturmi 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Aragvi Dusheti и Shturmi е насрочена за 06.09.2026 16:00 в Erovnuli Liga 2. Посоченият стадион е Tsentraluri Stadioni, Dusheti. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Aragvi Dusheti е на позиция 4 с 32 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 18:23. Записаната форма е DWWLL. Shturmi е на позиция 3 с 33 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 9 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 17:14. Записаната форма е LLWWD.

Последни резултати

Aragvi Dusheti има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWLWDWWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Shturmi има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWLWDDLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Aragvi Dusheti има 0 победи, равенствата са 4, а Shturmi има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.71. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 14.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.82).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Aragvi Dusheti като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.43 жълти, 0.14 червени и 2.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 42.9%, 14.3% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 14 от 23 завършени мача (60.9% покритие). Дисциплинарният профил на Shturmi като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.14 жълти, 0.00 червени и 3.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 57.1%, 28.6% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 23 завършени мача (56.5% покритие).

Генериран: 2026-09-06 16:02:22 · Заключен: 2026-09-06 18:02:52

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Aragvi Dusheti и Shturmi завърши при резултат 3:4. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 1.71 гола, а този двубой завърши с 7. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Aragvi Dusheti като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.43 жълти, 0.14 червени и 2.57 общо картона на мач. В този двубой Aragvi Dusheti получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.57 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Shturmi като гост беше изчислен от 7 мача със средно 3.14 жълти, 0 червени и 3.14 общо картона на мач. В този двубой Shturmi получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.14 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 21:03:18
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.