Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 07.04.2026 | Gareji - Sioni | 1 : 0 |
| 22.11.2024 | Sioni - Gareji | 2 : 2 |
| 14.09.2024 | Gareji - Sioni | 3 : 0 |
| 28.05.2024 | Sioni - Gareji | 2 : 0 |
| 13.04.2024 | Gareji - Sioni | 3 : 4 |
| 06.10.2023 | Gareji - Sioni | 1 : 1 |
| 08.08.2023 | Sioni - Gareji | 2 : 0 |
| 05.05.2023 | Gareji - Sioni | 2 : 0 |
| 05.03.2023 | Sioni - Gareji | 0 : 1 |
| 01.11.2021 | Gareji - Sioni | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Merani Martvili - Gareji | 1 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Gareji - Kolkheti Poti | 3 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Gareji - Aragvi Dusheti | 0 - 2 | L |
| 08.08.2026 | Telavi - Gareji | 0 - 0 | D |
| 02.08.2026 | Gareji - Gagra | 1 - 4 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Sioni - Telavi | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Odishi 1919 - Sioni | 0 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Sioni - Shturmi | 0 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Gori - Sioni | 4 - 1 | L |
| 25.07.2026 | Gori - Sioni | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Gareji и Sioni е насрочена за 06.09.2026 12:30 в Erovnuli Liga 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Gareji е на позиция 1 с 46 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 6 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 24:12. Записаната форма е WWLDL. Sioni е на позиция 5 с 31 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 25:20. Записаната форма е WWLLW.
Gareji има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDLWLDWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Sioni има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLWLWDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Gareji има 4 победи, равенствата са 2, а Sioni има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Gareji -1 / Sioni +1 подкрепя Gareji със средна промяна 1.49 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Gareji като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.80 жълти, 0.00 червени и 1.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 20.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 23 завършени мача (39.1% покритие). Дисциплинарният профил на Sioni като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 23 завършени мача (56.5% покритие).
Срещата между Gareji и Sioni завърши при резултат 3:3. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Gareji като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 1.8 жълти, 0 червени и 1.8 общо картона на мач. В този двубой Gareji получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sioni като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Sioni получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Gareji с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 1.49 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.