Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 07.04.2026 | Kolkheti Poti - Merani Martvili | 3 : 0 |
| 11.11.2023 | Kolkheti Poti - Merani Martvili | 2 : 0 |
| 29.08.2023 | Merani Martvili - Kolkheti Poti | 0 : 4 |
| 23.05.2023 | Kolkheti Poti - Merani Martvili | 3 : 0 |
| 07.04.2023 | Merani Martvili - Kolkheti Poti | 1 : 2 |
| 30.04.2016 | Merani Martvili - Kolkheti Poti | 1 : 1 |
| 21.11.2015 | Kolkheti Poti - Merani Martvili | 2 : 1 |
| 13.05.2015 | Kolkheti Poti - Merani Martvili | 3 : 0 |
| 21.11.2014 | Merani Martvili - Kolkheti Poti | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Kolkheti Poti - Aragvi Dusheti | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Gareji - Kolkheti Poti | 3 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Kolkheti Poti - Telavi | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Odishi 1919 - Kolkheti Poti | 2 - 1 | L |
| 25.07.2026 | Kolkheti Poti - Aragvi Dusheti | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Merani Martvili - Gareji | 1 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Telavi - Merani Martvili | 1 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Merani Martvili - Odishi 1919 | 0 - 0 | D |
| 08.08.2026 | Shturmi - Merani Martvili | 2 - 1 | L |
| 26.07.2026 | Merani Martvili - Odishi 1919 | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между Kolkheti Poti и Merani Martvili е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Erovnuli Liga 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Kolkheti Poti е на позиция 10 с 20 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 6 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 24:24. Записаната форма е DLDLD. Merani Martvili е на позиция 6 с 31 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 6 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 23:20. Записаната форма е LLDLL.
Kolkheti Poti има 0 победи, 7 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDLDDDDDL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Merani Martvili има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLLLWLDW. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 9 директни срещи Kolkheti Poti има 7 победи, равенствата са 2, а Merani Martvili има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.56. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Kolkheti Poti -1 / Merani Martvili +1 подкрепя Kolkheti Poti със средна промяна 2.38 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.29, оценка 82/100, успеваемост на коефициентната група 81.58% при 76 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Kolkheti Poti като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 23 завършени мача (47.8% покритие). Дисциплинарният профил на Merani Martvili като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.43 жълти, 0.00 червени и 2.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 57.1%, 28.6% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 23 завършени мача (56.5% покритие).
Срещата между Kolkheti Poti и Merani Martvili завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.56 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Kolkheti Poti като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Kolkheti Poti получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.75 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Merani Martvili като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.43 жълти, 0 червени и 2.43 общо картона на мач. В този двубой Merani Martvili получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.43 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kolkheti Poti с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 2.38 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.29. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.