📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D W L D
4
🏟
✔ Краен резултат
0
D W L W D
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
0
2
🟢 Kolkheti Poti 🟡 Равенства Odishi 1919 🔴
Дата Мач Резултат
08.08.2026 Odishi 1919 - Kolkheti Poti 2 : 1
06.05.2026 Kolkheti Poti - Odishi 1919 5 : 0
07.03.2026 Odishi 1919 - Kolkheti Poti 2 : 0

🗓 Последни мачове: Kolkheti Poti

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Kolkheti Poti - Gareji 3 - 0 W
24.10.2026 Telavi - Kolkheti Poti 1 - 1 D
17.10.2026 Kolkheti Poti - Odishi 1919 4 - 0 W
10.10.2026 Shturmi - Kolkheti Poti 2 - 0 L
20.09.2026 Gori - Kolkheti Poti 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Odishi 1919

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Sioni - Odishi 1919 0 - 0 D
24.10.2026 Odishi 1919 - Merani Martvili 3 - 0 W
17.10.2026 Kolkheti Poti - Odishi 1919 4 - 0 L
10.10.2026 Odishi 1919 - Gareji 1 - 0 W
20.09.2026 Odishi 1919 - Telavi 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Kolkheti Poti и Odishi 1919 е насрочена за 17.10.2026 13:00 в Erovnuli Liga 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Kolkheti Poti е на позиция 10 с 28 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 10 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 34:35. Записаната форма е LDWDW. Odishi 1919 е на позиция 6 с 35 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 8 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 30:37. Записаната форма е WDWLL.

Последни резултати

Kolkheti Poti има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWDWDLDLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Odishi 1919 има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLLLLDWL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Kolkheti Poti има 1 победи, равенствата са 0, а Odishi 1919 има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.33. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Kolkheti Poti -1.5 / Odishi 1919 +1.5 подкрепя Kolkheti Poti със средна промяна 1.24 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.76). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Kolkheti Poti като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.17 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 15 от 28 завършени мача (53.6% покритие). Дисциплинарният профил на Odishi 1919 като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.88 жълти, 0.00 червени и 2.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 28 завършени мача (53.6% покритие).

Генериран: 2026-10-17 14:03:16 · Заключен: 2026-10-17 14:40:31

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Kolkheti Poti и Odishi 1919 завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 3.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Kolkheti Poti като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.33 жълти, 0.17 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Kolkheti Poti получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Odishi 1919 като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.88 жълти, 0 червени и 2.88 общо картона на мач. В този двубой Odishi 1919 получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.88 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kolkheti Poti с хендикап -1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.24 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 4:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.76. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-17 17:31:43
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.